Національна конкурсна програма 2018

Цього року в національному короткометражному конкурсі змагатимуться 9 фільмів українських режисерів та режисерок у двох програмах ПІДСВІДОМЕ та ПОЗА ЗОНОЮ ДОСЯЖНОСТІ. Це візуально сильні та жанрово-різноманітні роботи вже знайомих фестивалю авторів. Свіже та сміливе молоде українське кіно говорить про ситуацію, коли реальність опиняється вже надто близько, про героїв, що живуть за твоєю стіною та можливості втечі у паралельні світи —  спогадів або ж новітніх технологій.

 

Квиток на всі події доступний тут. 

ГОЙДАЛКИ 25’ Валерія Сочивець Україна 2017

У новорічну ніч сталося нещастя: дівчина потрапила до реанімації, а її друг в результаті шокового стану перестав розмовляти. Батьки намагаються щось зробити, але спочатку кожному треба розібратися зі собою і зрозуміти цінність життя крізь призму новітніх технологій.    

ДВЕРІ 14’ Ріта Кузьміна 2017

Київська журналістка приїжджає у село досліджувати випадки зі зниклими тваринами, а опиняється зачиненою в готельному номері з покоївкою. Чи знайдуть вони вихід?

ДІОРАМА 12’ Зоя Лактіонова, Тетяна Корнєєва Україна 2018

Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається — занурюватися у спогади, в яких все зберігається недоторканим, наче в музеї.

 

 

ПОЗА ЗОНОЮ 25’ Нікон Романченко Україна 2018

Люба працює на кондитерській фабриці. Її син перебуває в зоні воєнних дій та не виходить на зв’язок. Мати їде на пошуки свого сина на незнайому їй територію.

 

 

MIA DONNA 17’ Павло Остріков Україна 2018

Життя 46-річної Оксани змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється у семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може зарадити.

 

БАТЬКІВСЬКИЙ ДЕНЬ 12’ Марія Пономарьова Україна Нідерланди 2018

Cерпневий сонячний день. Літній табір під Києвом от-от розпочне батьківський день. Сімнадцятирічний Даня чекає на приїзд батька, який вже давно не живе з їхньою родиною. Батько приїздить зарано, тож Даня вимушений бігти на прохідну. Сидячи на старій лавці біля воріт батько та син намагаються зрозуміти, що значить бути сім’єю для них обох.

 

УРОК РИБОЛОВЛІ 28’ Кирил Жеков Україна 2018

Тарасові 35 років, разом з бабусею він живе у старому київському будинку. Чоловік переживає соціальну та професійну скруту. А ще Тарас має пристрасть до риболовлі. Цю пристрасть він прагне розділити з Людою, дівчиною, з якою він познайомився у Фейсбуці.

 

ШТАНГІСТ 30’ Дмитро Сухолиткий-Собчук Україна Польща 2018

На перший погляд, це історія про вартість перемоги в професійному спорті.

 

ЩАСЛИВІ РОКИ 9’ Світлана Шимко Україна 2018

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

 

Коментування вимкнене.