Національний конкурс 2016

Цього року в національному короткометражному конкурсі змагатимуться 8 фільмів українських режисерів та режисерок.

6 серпня, субота, 19:00
Львівський палац мистецтв

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

ЗГУЩЬОНКА 7’ Катерина Горностай Україна 2016

Вибух згущівки, необачно полишеної на кухонній плиті — здається найстрашніше, що може трапитися. Але до чого призведе цей випадок, не знають навіть ті, хто відповідають за його наслідки. Маленька катастрофа всередині маленької квартири може стати приводом для чогось більшого…

СИН 16’ Філіп Сотниченко Україна 2015

Під час політичної кризи молода пара знаходиться у процесі розлучення. Мати хоче виїхати з дитиною за кордон, але батько проти.

ЧАПЛЯ 11’ Марія Пономарьова Україна, Нідерланди 2016

Двоє біжать парком на самоті. Їхні шляхи перетинаються та синхронний вдих стає більше ніж диханням одного, вдих стає окремим шляхом для двох. Але раптом біг парком перетворюється на перегони. В яких головне – не задихнутися.

ЧОЛОВІЧА РОБОТА 15’ Марина Степанська Україна, Австрія 2015

47-річний чоловік  працює на Корпорацію, що займається незаконним захопленням земель. Приїхавши перевірити черговий «об’єкт», він натрапляє на недобудований собор без бань, що стоїть,  покинутий, посеред поля. Героєві треба розв’язати два питання – що робити з будівлею, з огляду на інтереси Корпорації, та як домовитись з ошуканим фермером, якому насправді належать поля.

БЕЗ ТЕБЕ SENSIZ 15’ Наріман Алієв Україна 2015

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.

ХЛАМ 16’ Тетяна Симон Україна 2015

Сестра з братом приїжджають прибрати стару побутівку на залишеній в спадок від батька ділянці. В них суттєва різниця в віці і вони рідко бачаться. Під час прибирання випливають табуйовані теми, які призводять до загострення конфлікту.

КРОВ 13’ Валерія Сочивець Україна 2016

Молода віолончелістка Настя закохана в свого друга-підлітка Юру. В якийсь момент життя, між репетиціями та вечірками, вона захотіла щоб він став першим, але не кожен хлопець наважується на це…

ЧОРНОГОРА 18’ Тарас Дронь Україна 2016

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

Коментування вимкнене.