Morning sexy wake up shorts

Так завелося, що з  українською молоддю ніхто не говорить про секс, їхнє тіло, сприйняття себе та стосунки. Сексуальної освіти для підлітків в Україні майже немає: у школах вона представлена погано, в сім’ях про таке говорити соромляться, а правдивої інформації в інтернеті — обмаль. Цього ранку ми прокинемося від того, що будемо дивитися фільми про секс і обговорювати їх за підтримки платформи онлайн-освіти “Вперше”.

 

 

СМАК КОХАННЯ 4′ Пауль Шефлер Австрія 2017

Яке на смак кохання? Воно солодке, кисле, гірке чи солоне? Дівчина вирушає в подорож ароматами й смаками, де збудження її рецепторів досягає апогею. Прислухаючись до всіх п’яти органів чуття, вона досліджує різні форми кохання. “Розмаїття кохання – розмаїття смаків”.

АДЕЛЬ У СЕРПНІ 27′ Каміль Россет Франція 2016

15-річна Адель проводить літо зі своєю сім’єю в будинку у передмісті. З нудьги вона розглядає речі 25-тирічного Самуела, в кімнаті якого вона ночує. Він привабливий, музикант, її типаж. Одного дня він з’являється в будинку! Адель намагається зблизитися з ним. Чи зблизиться вона з ним до доторку?

СТАТЕВИЙ АКТ 10′ Джонатан Ецлер Швеція 2017

Пара прокидається разом у ліжку; вони починають цілуватися, і він хоче більшого, а у неї немає настрою. Він жартує про те, щоб заплатити їй, аби вона передумала, але йому і у голову не приходить, що його пропозиція може стати чимось серйозним і змінити їхні стосунки.

КІЛЛЕР 20′ Метт Казман США 2016

Коли Дасті мастурбує вперше, з ним трапляється дещо погане…

ЗВІРОЛЮДИ 4′ Jihyeon Oh Південна Корея 2017

Жінка згадує своїх коханців в образах тварин.

ЧИСТОТА 11′ Ноелія Кріспін Перу 2017

Двоє підлітків на шляху до сексуального пробудження несподівано зустрічають одне одного, і це стає важливою подією їхнього сексуального життя.

СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ 15′ Стефан Георгіу Великобританія 2014

У Дена та Мії не було сексу, відколи в них народилася дитина. Ден вирішує взяти бика за роги й одягається так, щоб звабити Мію, але все стається не так, як він сподівався.

Коментування вимкнене.