MORNING WAKE UP SEXY SHORTS 2019

Від бажання не втечеш — і начхати на час доби, вік і місце. На сафарі в Африці, під палючим сонцем Загреба, у приймальнях, кебабних і навіть удома на самоті люди шукають близькості — і далеко не завжди її знаходять. Вирушаймо ж на ці нелегкі пошуки разом — між переплетених доль, несподіваних зізнань і спокусливих обіцянок.

Кінопоказ за участі психолога та дискусія опісля.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів 

ЖАГА 19′ Йоанна Рютел Швеція 2019

Таємно вона фільмує все. У сюрреалістичній квартирі жінка, гість, дитина і обіцянка про собаку, якщо дитина підіграє матері.

КОРОБКА КОХАННЯ 15′ Іван Туркович Крняк Хорватія 2018

Сонячний день в Загребі. Нудно та гаряче. Міро самотній. Андреа прагне кохання. Вони не знають одне одного, проте використовують один додаток для знайомств. Можливо, сьогодні їм пощастить?

РАЙМОНД АБО ВЕРТИКАЛЬНА ВТЕЧА 16′ Сара Ван Ден Боом Франція 2018

Раймонд остогидли горох, попелиці, брудна білизна та садок, який треба перекопати. Насправді їй хочеться сексу, кохання й неосяжності неба…

СПАЛЬНЯ СЕСТРИ 6′ Клер Броньє Канада 2018

Луїза користується моментом на самоті, щоб відкрити свою скарбничку, — в кімнаті, яку вона ділить з молодшою сестрою . Дівчина не знає, що сестра ховається під ліжком та шпигує за нею. Фільм розглядає чуттєвість через чарівний та еротичний досвід випадкової взаємодії двох сестер.

ЧАС ДЛЯ ХЛОПЦІВ 4′ Джон Анґус Стюарт Австралія 2018

Чоловік описує свій «процес».

ПІСЛЯ СХОДУ СОНЦЯ 15′ Марк-Антуан Барб’є, Філемон Крет Канада 2019

Двоє незнайомців збігають з вечірки на понтон. Там, під вечірнім сонцем, вони знайомляться ближче.

III 12′ Марта Паєк Польща 2018

Чоловік і Жінка зустрічаються у приймальні й умить зближуються. Вони вступають у гру, яка поступово стає дедалі лютішою. Фільм про жінку у виснажливих стосунках з чоловіком, що вабить і відштовхує водночас.

ДИКІ ТВАРИНИ 19′ Ніколас Кеппенс, Матіас Фліпс Бельгія 2017

Поїхати на сафарі — мрія багатьох. Коли подружжя — Лінда та Троєр залишаються у пустелі самі, воно перетворюється на справжній кошмар…

Коментування вимкнене.