Midnight Sexy Shorts 2020

Що ховається за закритими дверима нашої підсвідомості, воліючи вийти назовні? Потрібен тільки один імпульс, щоб запустити складний механізм збудження. Для когось це мова тіла, сексуальна іграшка чи дивні фантазії, що можуть перейти у справжній екстаз. 

9 вересня о 22:00 в Планеті кіно Forum Lviv підбірка гарячих короткометражок спеціально для незабутнього вечора. Квитки можна придбати на ticketclub.com.ua

ПУЛЬСУЮЧЕ СЕЛО 6′ Вероніка Юркєвич Польща 2019

У спокійному угорському селі чоловіки збираються в барі подудлити пива. Жінки ж у цей час працюють на роботі, вкладаючи свій час у масове виробництво сексуального задоволення.

ДІАГОНАЛЬ 6′ Анн Торанс Швейцарія 2019

Пара розігрівається у спальні, і дівчина запитує, чи у хлопця є презерватив. Він відповідає, що ні, але ентузіазму не втрачає.

ТРОЯНДИ ВНОЧІ 10′ Пенчо Кунчев Болгарія 2019

Історія молодої дівчини в Давній Греції про таємницю першого кохання. На основі збірки «Пісні Білітіс» П’єра Луїса (1875-1920).

С.Н.П. 11′ Алекса-Жанна Дюбе 2019

Короткий ігровий фільм, який використовує відеокоди A.S.M.R.

XYU  2′ Донато Сансоне Франція 2019

Коротке, анімоване, візуальне божевілля, де частини тіла зливаються і перетворюються через невпинні й дивні метаморфози.

ПАОЛА ЗАГАДУЄ БАЖАННЯ 8′ Жаннат Альшанова Швейцарія 2019

Звичайного дня на роботі Паола починає відчувати, що її життю бракує чогось захопливого.

СИМБІОЗ 13′ Надя Андрасев Франція 2019

Зраджена дружина стежить за коханками чоловіка. Ревнощі поступово переростають у цікавість…

ОРГІЯ 15′ Сем Барон Великобританія 2017

«Оргія» – це романтична комедія про хлопця з розбитим серцем, який забуває про обережність і вирушає на оргію. Він почувається геть незручно, поки не зустрічає привітну дівчину, якій, здається, сподобався. Однак, згодом він дізнається, що оргія – не найкраще місце, щоб закохатися.

Коментування вимкнене.