Midnight Sexy Shorts 2019

22 серпня о 19:00 та 21:00 у Синій Залі Кінопалацу на Театральній, 22.

Інтимні портрети, розмови, сумніви та заборони. Хіба справа лише у сексі?

Багато хто запитує. Ми підтверджуємо – ні, не лише, але й у нього також. 

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів

ФЛОРА 5′ Черин Ім США 2018

Експериментальна анімація про ґендер і сексуальність, недолугість розрізнення. В її основі лежать моторошні скульптури вагіни й пеніса.

 

ХІТ ЛІТА 19′ Бертольд Ваг’юді Німеччина 2019

Лая з Іспанії та Еміль з Ісландії розважаються під час свого семестру за програмою “Еразмус” в Мюнхені. Лаю влаштовує просто секс, проте Еміль говорить, що закохався, — і дівчина не відповідає йому взаємністю. От і кінець літньому романчику. Утім, їм усе не вдається розбігтися…

 

ҐУМОВИЙ ДЕЛЬФІН 30′ Орі Арагон Ізраїль 2018

Історія кохання двох ґеїв в однокімнатній квартирі в Тель-Авіві. Вони зустрічаються, займаються сексом і закохуються. Та чи доживуть їхні почуття до ранку?

ВЕЛОСИПЕДИСТИ 8′ Велько Попович Хорватія 2018

Сезон велоперегонів у розпалі. Двоє фіналістів змагаються не лише за ґранд-прі, а й за прихильність дами і втілення своїх еротичних фантазій. Тим часом, маленьке портове містечко готується до прибуття величезного океанічного лайнера і його бравого капітана.

 

ЖИТТЯ СЛИМАКА 7′ Софі Коко Ґейт Велика Британія 2018

Ми спостерігаємо за життям Тані, допитливої жінки, якій до смаку коханці не з роду людського. Цього разу результатом її експериментів у спальні став велетенський слизняк. Чи вдалося їй урешті відкрити формулу цілковитої досконалости?

 

ІНТИМНА СПОВІДЬ САРИ 22′ Кмілія Блікфельдт Норвегія 2018

Сара заввишки 181 см і має масивну статуру. Стикнувшись віч-на-віч зі страхом перед своїми розмірами, вона починає розмірковувати над уявленнями про жіночність разом зі своєю балакучою вульвою.

 

Коментування вимкнене.