Журі фестивалю Wiz-Art 2011

Зовсім недовго залишилось до того часу, коли у Львівському Палаці мистецтв пройде Фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. 26-29 травня глядачі зі Львова, інших міст та з-за кордону насололоджуватимуться підбіркою короткометражок, послухають майстер-класи, тусуватимуться на бомбезних вечірках.

А долю переможців вирішуватиме почесне журі у складі Рут Пекстон (Шотландія), Девіда Лінднера (Німеччина) та Ігоря Подольчака (Україна). Ми вирішили розказати Вам більше про цих непересічних у світі кіно особистостей.

Рут Пекстон (Ruth Paxton)

Рут Пекстон молода пристрасна шотландська режисерка і відеохудожниця. На її роботи вплинула популярна культура, вони відзначаються сюрреалістичним, унікальним і дуже часто іронічним стилем. У 2007 Рут отримала диплом з режисури у  Единбурзькій Академії Мистецтв Шотланського кіноінституту. Вона авторка 9 короткометражних фільмів, які знімає з 2004 року. Фільм Рут “Вона хотіла бути спаленою” (SHE WANTED TO BE BURNT 2010) був у програмі ігрових фільмів Фестивалю Wiz-Art 2009, а з фільмом “Париж/Сексі” (PARIS/SEXY 2011) Рут Пекстон перемогла на Лондонському кінофестивалі у 2010. Цей фільм режисерка запрезентує гостям цьогорічного Фестивалю.

Девід Лінднер (David Lindner)

Девід Ліндер є продюсером кількох фільмів, що потрапляли у програму Берлінале, а також перемагали на інших міжнародних кінофестивалях.
Народився 1979 року у Берліні, виріс у Потсдамі, зараз живе у Мюнхені. Девід був активним учасником фундації DEFA films, тоді як він зрозумів свою любов до фільмів. Починаючи з 2000 він працював у продюсерському відділі, а також асистентом режисера Крістофа Мюллера (Christoph Müller).

У 2006 він заснував власну компанію Filmallee. Починаючи з 2009, Девід час від часу викладав різні курси в Університеті кіно і телебачення у Мюнхені. Девід Лінднер член Європейської Кіноакадемії.

Ігор Подольчак (Ihor Podolchak)

Український режисер, сценарист, кінопродюсер, живописець, графік, фотограф, куратор сучасного мистецтва. Співзасновник творчого об’єднання “Фонд Мазоха”. З 2006 року займається кіно. “Las Meninas” — дебютний повнометражний фільм, прем’єра якого відбулась на Міжнародному кінофестивалі у Роттердамі у конкурсній програмі VPRO Tiger Award Competition. В цьому проекті Подольчак виступив як продюсер, сценарист та режисер-постановник.

“Delirium” – нова повнометражна стрічка п. Подольчака, в основу сценарію якої покладена повість “Індуктор” українського письменника та журналіста Дмитра Бєлянського.

Коментування вимкнене.