Анатолій Лавренішин. Секрети створення анімації

Цього року під час фестивалю лектором Wiz-art Film School буде Анатолій Лавренішин – український художник-графік та режисер анімаційного кіно. Коли Анатолію було 6 років, він побачив мультфільм про магічного оленя і зацікавився, як намальовані вручну картинки можуть рухатись. З цього все й почалось. В 2011 заснував анімаційну студію “Маркус Фільм” в Україні.

Анатолій Лавренішин. Секрети створення анімації

Його анімаційні фільми брали участь у найбільших фестивалях світу – ROTTERDAM IFF (Нідерланди), Annecy IAFF (Франція), Golden Hourse IFF (Тайвань), Clermont-Ferrand IFF (Франція) та ін.

Анатолій розкриє секрети створення фільму КРАМНИЦЯ СПІВОЧИХ ПТАШОК, а також розкаже про симбіоз творчості та нових технічних можливостей в анімації, показуючи та аналізуючи свої фільми.

НАСТУПНИЙ 3’40” Анатолій Лавренішин Україна 2003

БЛУКАЮЧИ ПОМІЖ 10’15” Анатолій Лавренішин 2005

ТИ ПОРОЖНІЙ (анімаційні вставки) 18′ Анатолій Лавренішин 2007

КРАМНИЦЯ СПІВОЧИХ ПТАШОК 18′ Анатолій Лавренішин Україна 2014

У 1682 році під час своєї останньої подорожі до Османської імперії Антуан Галлан занотував декілька історій, що розповів йому бродячий чернець. Невідомо чому, але вони так і не увійшли до славнозвісного видання “Тисяча і одна ніч”. Минуло більше, ніж 300 років, і анімаційна студія «МаркусФільм» втілила одну з найфантастичніших історій зі збірки про принца Будуша та назвала її – КРАМНИЦЯ СПІВОЧИХ ПТАШОК.

Коментування вимкнене.