Журі 13-го LISFF Wiz-Art

У 2020-му оцінювати Міжнародну та Національну конкурсні програми 13-го Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art будуть дві команди журі.

До складу журі Міжнародного конкурсу увійшли режисер, сценарист і продюсер з Румунії Богдан Мурешану, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю, членкиня наглядових рад Української і Європейської кіноакадемій Юлія Сінькевич та Анна Корінек, програмна координаторка Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах та Празького фестивалю короткометражних фільмів.

До складу журі Національного конкурсу увійшли британський письменник, режисер, член Академії кіномистецтва і наук Декель Беренсон, культоролог, арт-менеджер і генеральний директор Довженко-Центр: Dovzhenko Centre Іван Козленко та Катерина Горностай, режисерка-документалістка та викладачка Києво-Могилянської академії.

Прочитати більше про членів журі.

Фестиваль відбудеться з 7 по 13 вересня у комбінованому форматі: онлайн та офлайн.

13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства з питань кіно та Львівської міської ради.

Коментування вимкнене.