Журі фестивалю Wiz-Art 2010

 

Членами журі фестивалю Wiz-Art у 2010 році стали турецький режисер Озан Ачіктан (Ozan Açıktan), медіахудожник Антон Черни (Anton Čierny) зі Словаччини, режисерка зі Швеції Анна Клара Орен (Anna Klara), а також український продюсер Олександр Дебич. Вони визначали переможців міжнародного конкурсу наступних категоріях:

«найкращий ігровий фільм»,
«найкращий анімаційний фільм»
«найкращий експериментальний фільм».

Озан Ачіктан (Туреччина)

Народився в м. Ескіcегір 1978 року, O.Ачіктан в 2000 році здобув освіту в університеті Анкари на факультеті комунікацій, радіо, телебачення і кіно. В 2003-2005 рр. О. Ачіктан продовжив навчання на кафедрі операторської майстерності в Лодзі, в Польській національній кіношколі. Після повернення до Стамбулу у 2006 році О. Ачіктан отримав премію “Кришталеве яблуко” за “найкращу режисуру” від Турецької асоціації рекламних агенцій з сюжетами для фестивалю в Анталії в кінці 2006 р., а у липні 2008 отримав другу премію “Кришталеве яблуко” за режисуру сюжету “Пес Іпраґаз”. Ролик Озана “Джаз міста” отримав премію “Золота епіка” на 22-ому конкурсі “Епіка” (найбільше європейське змагання рекламних компаній) в 2008 році.  Прем’єра першого повнометражного фільму Озана “Комедійна кухня: рецепти для свята” відбулась цього року.

Анна Клара Орен (Швеція)

Народилась 1983 року в Халмстаді. Живе у Мальме, Швеція. Режисер-фрілансер, викладач медіа і різнобічний митець, є автором  мистецьких творів громадського простору у Франції та на півдні Швеції. Член угрупування “RåFILM”, колективу молодих кіномитців.

 

 

Антон Чєрни (Словаччина)

Народився 1963 року в м. Бойніце (Чехословаччина). У 1985-1991 рр. навчався в Академії мистецтв та дизайну у Братиславі, Словаччина на кафедрі скульптури. Зараз Антон є головою Кафедри інтермедій та мультимедій (StudioofSpatialCommunications+) в Академії мистецтв та дизайну в Братиславі. Також він був керівником проекту “Тимчасове перебування” (1996), проекту-подорожі словацьких та польських митців, і координував «transKUNSTHALLE» (2001), проект восьми словацьких регіональних музеїв, метою якого було проведення виставок сучасного мистецтва.

Олександр Дебич – продюсер. Народився в 1984 році. В 2006 році закінчив факультет лінгвістики Київської Політехніки. Перший кінопоказ влаштував під час навчання в університеті. Впродовж останніх років Олександр продюсує молоде українське кіно. Відвідав низку міжнародних кінофестивалів та прийшов до висновку, що українські фільми майже відсутні у конкурсних програмах. Наразі задіяний у виробництві кількох стрічок, а також представляє українські кінопрограми на закордонних фестивалях.

Коментування вимкнене.