Журі фестивалю Wiz-Art 2016

4-7 серпня 2016 у під час 9. Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art міжнародне журі визначатиме переможців у категоріях: найкращий міжнародний фільм (володар GRAND PRIX), найкраща режисура, найкращий сценарій та операторська робота у міжнародному конкурсі, а також найкращий фільм у національному конкурсі. Знайомимо вас з людьми, які будуть ретельно дивитись і судити фільми.

ВІЛЛІ ГАНС (Німеччина)

Народився 1982 року у Фрайбурзі, Німеччина. Він знімає фільми з 2002 року і навчається кіно та скульптурі в Академії образотворчих мистецтв у Гамбурзі. Його фільми показували на багатьох фестивалях по всьому світу. З 2013 року він працює над епізодом фільму “Хащі сатани”. У 2014 році співзаснував кіноформацію SpengemannEichbergGoldkampHans

Віллі Ганс став володарем минулорічного Grand Prix нашого фестивалю зі своїм фільмом Хащі Сатани 1. Цього року поза обов’язками у ролі журі, він покаже другу частину своєї таємничної трилогії. 

ДАРІЯ БАДЬЙОР (Україна)

Кінокритикиня, редакторка відділу “Культура” онлайн-видання LB.ua. Живе і працює в Києві. Членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) та українського Оскарівського комітету. Публікувалась у виданнях Vogue Ukraine, Korydor та ін. Авторка статей про українське кіно в книзі “Мистецтво українських шістдесятників” (2015) та каталозі “Тіні забутих предків” (2016).

ҐЖЕҐОЖ ДЕМБОВСКІ (Польща)

Закінчив Польську національну кіношколу у Лодзі (відділ режисури). Він зняв свій перший короткий фільм, коли йому було 16. Перший незалежний повнометражний – у віці 18. Автор коротких ігрових, документальних фільмів, відеокліпів і реклам. Любить подорожувати автостопом, садити дерева і шукати сенс життя. Фанат сторітелінґу.

У рамках цьогорічного фестивалю Ґжеґож проведете показ своїх обраних фільмів, а також відповість на всі питання глядачів, поділившись своїм непересічним досвідом.

Коментування вимкнене.