Міжнародна конкурсна програма 2018

Міжнародна програма фестивалю — це квінтесенція найцікавіших, на думку наших програмних координаторів, коротких метрів останніх двох років з усього світу — 16 робіт з 13 країн, які ми обрали з близько 1000 надісланих заявок. Від холодної півночі Канади до мирної Індії наша селекція розповість вам незвичайні історії про звичні почуття, історії, яких ми не бачимо кожного дня, не встигаємо запам’ятати або по-справжньому оцінити та осмислити в нашому буденному ритмі. Разом з героями та героїнями ми пропонуємо вам поринути у це кіно та знайти новий погляд на непомітне щоденне.

 

Квиток на всі події доступний тут.

НА СВІТАНКУ 24’ Ніколас Ґро Бельгія 2017

Павел упевнений, що розлука остаточно притупила його почуття до юнака, в якого він був закоханий. Утім, коли одного дощового вечора в його домі з’являється нежданий гість, він виявляє, що все може бути дещо інакше.

 

ПОТРІБЕН ЧАС 13’ Абейл Тард Канада 2017

Бену поза п’ятдесят, Вільяму сімнадцять. Разом, лише на мить, вони забудуть про турботи й дозволять музиці їх заполонити.

 

БОТАНІКА 14’ Ноель Лоузен Нідерланди 2017

Працівник садового центру боїться свого можливого безпліддя та усвідомлює, що іноді варто приборкати гордість, щоб дати любові все подолати.

 

ШАНЕЛЬ 10’ Умберто Вальєхо Домініканська Республіка 2017

Родина Шанель впевнена, що вона живе в Нью-Йорку, але це не так. Голосове повідомлення ставить під загрозу подвійне життя, яке вона збудувала для себе та маленької доньки.

 

ФІКТИВНИЙ ШЛЮБ 15’ Ріма Сенґупта Індія 2017

У місті, де мешкають мільйони, все що потрібно Сміті одна маленька кімната. Але їй доведеться здолати не одну тварюку, стикнувшись з передумовою, що стане на її шляху до оренди квартири в благополучному районі Мумбаї.

 

ЕЛА – НАРИСИ ПРО ВІД’ЇЗД 25’ Олівер Адам Кусіо Німеччина 2017

Ела живе в провінційному польському містечку. Її повсякденне життя застрягло в рутині, вона балансує між роботою та сім’єю. Проте Ела має мрію як багато молодих співгромадян вона хоче втекти зі спального району у передмісті до кращого життя на Заході.

 

ДІДУСЬ МОРЖ 14’ Лукреція Андреа Франція 2017

Хмарного дня на вітряному пляжі, Бабуся молиться, Мама кричить, Сестрам байдуже, а Лукас почувається самотнім. Дідусь був диваком, а тепер він мертвий.

 

Я ЗАВЖДИ ЛЮБИТИМУ ТЕБЕ, КОННІ 31’ Аманда Кернел Швеція-Данія 2017

Мінус 30 градусів у маленькому забутому селищі на півночі Швеції. Двадцятирічний Конні вештається одягнений у худі, як злочинець, якому ніде не раді. Вчора, запанікувавши, він покинув свою дівчину, коли та народжувала їхню дитину. Тепер хлопець жалкує про це і хоче повернутись. Чого їй вартуватиме пробачити йому?

 

ПОШТОВХ 17’ Олівія Кастебрінґ, Юлія Ґумперт, Ульріка Бандейра, Деа Сарацеві Швеція 2018

17-ти хвилинний фільм, який є гібридом між документальним, танцювальним та ігровим. У фільмі зображено однойменний жіночий танцювальний гурт, відео якого стало світовим вірусним хітом у 2013 році.

КАРУСЕЛЬ 12’ Руслан Братов Росія 2017

Ресторан зачинений, але Олег Маратович хоче святкувати. Взявши з собою трьох підлеглих, які більше не здатні встояти перед його шармом, він вирушає на пошуки пригод. Історія набуває абсолютно несподіваного повороту.

 

ВІДПОВІДІ 27’ Сара Арнольд Франція 2017
Зіткнувшись з несправедливістю цього світу Марґо втратила віру в майбутнє. Розчарувавшись у політиці, вона вирішила довіритись легендарному карпу Дарду, який буцімто передбачає майбутнє. Але правила озера змінились риболовля тепер заборонена.

РАБИН 20’ Урія Герц Ізраїль 2017

Міхаель харизматичний та шанований рабин у єрусалимській Єшиві. Коли його улюблений студент Гаді ділиться з ним потаємними секретами, Міхаель починає сумніватися у своєму звичному, безпечному світі.

 

РЕТУШ 19’ Каве Мазагері Іран 2017

Чоловік Маріам займається важкою атлетикою в кутку квартири. Несподівано штанга падає йому на горлянку і він опиняється між життям та смертю. Маріам намагається врятувати його, але згодом вирішує припинити спроби й стоїть, спостерігаючи за смертю чоловіка. Переконавшись, що він мертвий, вона бере речі та виходить з дому разом з дитиною. Протягом дня вона вдає, що її чоловік зник і їй нічого невідомо.

 

СКЛЯНА КУЛЬКА 15’ Томмі Сейтайокі Фінляндія 2017

12-річний хлопчик копирсається в сміттєвих баках у передмісті, шукаючи щось, що принесе йому винагороду.

 

НЕПОТРІБ №1 ГРОШІ 17’ Ян Іжас Фінляндія 2017

Через інфляцію в Зімбабве відбулося знецінення долара. Банкноти стали матеріалом для переробки, тепер з них роблять скатертини та абажури.

 

ТІЛЬКИ ПОГЛЯНЬ НА НЕЇ 18’ Ґоран Столевські Македонія 2017

Жорстке дівчисько надибує несподіване вирішення своїх проблем у релігійному ритуалі, призначеному виключно для чоловіків.

 

Коментування вимкнене.