Міжнародне журі 2017

Світлана Шимко – незалежна режисерка з України, випускниця міжнародної магістерської програми з режисури документального кіно DocNomads. Її короткоментражні документальні фільми брали участь та перемагали у численних міжнародних кінофестивалях. Світлана займається розробкою політичних, соціальних і феміністичних тем у документалістиці.

 

Кріс Дор виріс у сільській місцевості Австрії і завжди дуже цікавився фільмами. Вивчав теорію та історію кіно у Віденському університеті, закінчивши з дипломом про політику у кіно. Потім він почав працювати на великих і малих теле- та кіностудіях, аби вивчити процес виробництва. Кріс зрежисерував та спродюсував кілька коротких відеокліпів та фільмів. Зараз він є продюсером двох повнометражних фільмів, один з яких у стадії пост-продакшну.

 

Терез Конц – угорська режисерка та продюсерка реклам, що проживає у Лондоні та Будапешті. Вона закінчила режисерський факультет в Університеті театрального та кіномистецтва, Угорщина. Після цього Терез переїхала у Лондон працювати над голлівудськими блокбастерами, такими як “Ґодзілла”, “Вартові Галактики”, “Книга Джунглів”, що отримав  премію “Оскар 2017” у категорії “Найкращі візуальні ефекти” . Вона зрежисерувала два короткометражні фільми, які  здобули перемоги на міжнародних кінофестивалях,  і написала сценарій повнометражного фільму, що саме готується до зйомок. З 2014 вона співвласниця та режисерка/продюсерка Stellar Circus Ltd, медіа-продакшн компанії у Лондоні.  

 

Коментування вимкнене.