Міжнародний конкурс 2017

16 фільмів з 15 різних країн, один з яких стане найкращим на цьогорічному фестивалі. У алфавітному порядку. Детальний розклад дивіться тут.

Квитки на показ міжнаародної конкурсної програми #1
Квитки на показ міжнаародної конкурсної програми #2
Квитки на показ міжнаародної конкурсної програми #3
Абонемент на всі дні фестивалю

БЛЮЗ У СЕРЕДУ 19′ Софія Бош Німеччина 2016

Гордість, упередження та аква-аеробіка. Шість старших жіночок на своєму щотижневому заняття з водної гімнастики, а також тренер Енді, що є їхнім промінцем світла у домі для літніх людей. Цього разу випадок, що стається виводить всіх з рівноваги та гарантує стрес.

МАРЛО 19′ Джессіка Паллуд Франція 2017

Марло, 14-річна дівчинка вперше провідує свою маму у в’язниці, відколи ту посадили. Молода дівчина, про яку дбає сім’я та родичі, вепрто вірить, що мама досі її дитяча героїня…

МІЙ ХЛОПЕЦЬ 14′ Леопольд Девольф США 2017

Джессі любить свого хлопця. Дійсно любить. Але все складно.

НАПИСАНО/НЕНАПИСАНО 20′ Адріан Сілістеану Румунія 2016

У пологовому будинку сім’ї ромів повідомляють, що їх дочка народила. Пардіца (50), здається, не надто радий, його дратує ця рання вагітність, за яку він звинувачує свою дружину. Однак все ще більше ускладнюється, коли працівниця лікарні просить їх підписати документи і виявляє проблеми у їх юридичному статусі до неповнолітньої матері.

ОСВІТЛЕННЯ 22 Марціо Міранда Перез Бразилія 2016

Густаво – фотограф, що знімає тіла оголених чоловіків і публічному просторі Сан Паоло. Однієї ночі, юнак Педро слідує за ним, цікавий і непевний чи візьме участь в проекті. Місто буде свідком цієї подорожі.

ПЕРЕТВОРЕННЯ 15′ Кобі Давідіан Ізраїль 2016 

Мімі (18) реконструюєю історію своєї імміграції. Її пам’ять з минулого, теперішнього та майбутнього зібрані у потік свідомості. Її ідентичність загубилась між Ефіопією та Ізраїлем.

ПОЛОНЕЗ 16′ Аґнєшка Елбановська Польща 2016

У невеликому центральнопольському місті Александров Куявський директор місцевого культурного центру оголошує конкурс. Тема … творча презентація вашого особистого патріотизму. Одинадцятий день одинадцятого місяця настає … це День незалежності Польщі. І саме в цей день журі, що складається з директора, мера, священика і місцевої поетеси, вибере патріота номер один в регіоні.

ПРИНАЙМНІ ТИ ТУТ 12′ Крістен Сванбек США 2016 

Самотня українка, що проживає у Брукліні дізнається за допомогою свого комп’ютера, що в її рідній країні йде війна. Вона бродить вулицями, шукаючи людського спілкування.

СУБМАРИНА 21′ Моуня Акл Ліван 2016

Під неминучою загрозою ліванської сміттєвої кризи, Хала, дика дитина всередині жінки, є єдиною, хто відмовляється від евакуації, чіпляючись за будь-які залишки дому.

ТВАРИНА 18′ Саманта Нел, Міхаель Варманн Південна Африка, Франція 2016

Звичайний день у селі Зулу. Шака, їхній зірковий актор, виражає свою фрустрацію  співробітникам поки сидить на виду у туристів. Згодом його протест досягає шекспірівських масштабів.

ТОВСТІ ХЛОПЦІ 14′ Сарайос Прапапан Таїланд 2016

За правління військової хунти двоє товстих школярів не хочуть служити у війську, коли їм виповниться 21 рік. Вони хочуть податися на курс захисту території, проте їм потрібно пройти фізичні випробування. Чи товсті хлопці зможуть пройти випробування?

ФАРБОВАНЕ ТЕЛЯ 10′ Давід Пантелеон Іспанія 2017

Ті, хто поклоняються Золотому Телю, засноване на матеріалізмі і пошуку багатства з повною відданістю. Брехати і грабувати стає звичайною практикою.

ФРАНЦУЖЕНКА 20′ Йоша Анємбе Франція 2016

Сімнадцятирічна Сейна з Камеруну захоплюється історією Франції, країни, де вона народилась і в яку закохана. З атестатом у руках, дорослішаючи, вона хоче одного – отримати французьке громадянтство. Але її батько Аміду категорично проти.

ХОЛОДНИЙ ВАНТАЖ 9′ Томас Фройндліх Фінляндія 2016

Це короткий танцювальний фільм, що віддає належне фізичному перформансу та меланхолії класичного німого кіно. На віддаленому арктичному березі самотній рибак знаходить свого доісторичного двійника, замороженого в лід, і віднаходить свого брата по духу.

ХОЛОДНО І ЖАРКО 35′ Марта Прус Польща 2016

Це історія зустрічі двох жінок, знята одним кадром. Протягом всього лиш кількох моментів життя двох жінок, які абсолютні незайомки, зіштовхуються. Не зважаючи на складні обставини, вони допомагають одна одній.

ЧЕРВОНІ ЯБЛУКА 15′ Ґеорґ Сіхарулідзе Вірменія 2016

Стосунки молодої вірменської нареченої з її чоловіком піддаються випробуванню в перший же день після весілля, коли втручається її теща.

Коментування вимкнене.