Міжнародна конкурсна програма 2016

Цього року у міжнародному короткометражному конкурсі візьмуть участь 15 фільмів з усього світу: Франція, Німеччина, Палестична, Ірландія, Греція, Данія, Австралія, Норвегія, Індія, Канада, Азербайджан, Росія, Польща.

Квиток на показ №1 5 серпня 19:00
Квиток на показ №2 5 серпня 21:00
Квиток на показ №3 6 серпня 17:00
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

AVE MARIA 15’ Базіл Халіл Палестина, Франція, Німеччина 2015

Мовчазна рутина 5 палестинських монахинь, котрі живуть на безлюдді західного берега Йордану, раптово порушується. Поблизу одна ізраїльська сім’я застрягає на зламаній машині якраз на початку шабату.

ЗМІНА В ПОГОДІ 17’ Муіріс Кроулі Ірландія 2015

Майкл, молодий чоловік, який живе в сільській місцевості в Ірландії, щосили намагається пристосуватися до раптової зміни у його таємному житті.

ВІЧНО МОЛОДІ 21’ Спірос Хараламбус Греція 2014

В останню ніч серпня Нікос кохатиметься вперше в житті. На світанку вересня Марія почне нове життя.

НА ДОБРАНІЧ, ПТАШКО 24’ Зара Зерні Данія 2015

Коли помирає чоловік Грети, вона переконана, що помре з горя. Але у серця існують власні шляхи до виживання. Раптова зустріч з парою молодих бабусь змінює майбутнє Грети. Тепер вона розуміє, що у неї немає іншого вибору як рухатись далі, допоки у неї ще є сили.

ДОМОСІДИ 15’ Янні Уорнок Австралія 2015

Домогосподарка з передмістя говорить з незнайомцем по інтернету. Чоловік з передмістя обв’язав своє тіло різдвяними вогниками і засів у ванні. Завдяки щасливому випадку ця роз’єднана пара знову поєднається у найбанальніший спосіб.

ЛЮСІ 19’ Ран Лі Китай 2015

Після сварки дівчина-підліток викрадає у свого хлопця мотоцикл з метою помсти. Вона виїжджає в місто, але згодом розуміє, що подорож легко почати, але значно важче завершити.

ЕСТАКАДА 19’ Патріс Лаліберте Канада 2015

Однієї ночі 17-річний Метью йде до естакади, щоб зробити графіті.

ПАТРІОТ 15’ Ева Рілі Великобританія 2015

На тлі киплячої расової нетерпимості, що панує в одній сільській громаді Британії, життя 11-річної Ханни змінюється назавжди, коли вона зустрічає хлопчика з забороненої частини міста.

ВАННА 13’  Тім Ельріх Австрія, Німеччина 2015

Три брати намагаються пірнути у спогади власного дитинства за допомогою старої сімейної фотографії, де вони у ванні.

ДЯКУЮ ЗА ТАНЕЦЬ 18’ Генрік Мартін К. Дахльзбаккен Норвегія 2016

Стосунки, тривалістю в життя, добігають кінця. Двоє стареньких чоловіків та колишніх атлетів проводять разом свою останню зиму.

СВІТЛА СТОРОНА 8’ Хаям Абдулаєв, Елмаддін Алієв Азейбарджан 2015

Історія бідної сім’ї, що живе у нафтовій країні. Нафта, що дає світло усьому світові, не проливає ані краплі світла до цієї родини.

НАЙЧОЛОВІЧНІШИЙ ЧОЛОВІК 24’ Ануй Гулаті Індія 2016

Після невдалої спроби зачати сина, сільський гончар зазнає гонінь з боку громади. Люди терміново шукають “чоловічнішого” чоловіка, щоб допомогти родині нарешті отримати спадкоємця.  Абсурдистська історія про гендер, класову дискримінацію та одвічну чоловічу тваринну жагу до домінування.

ІМ’Я, ЯКЕ НОСИШ 15’ Херве Демер Канада 2016

Власа підозрюють у побитті однокласника. Сашу викликають в школу, щоб він забрав свого сина. На шляху до роботи у відвертій розмові з’ясовується, що Власа спровокувало на цей нетиповий для нього вчинок. Батько й син знаходять шлях до взаєморозуміння.

ПОВЕРНЕННЯ ЕРКІНА 28’ Марія Гуськова Росія 2015

Еркін виходить з тюрми. Він намагається повернутись у своє попереднє життя. Але життя змінилось, й Еркін не знає, чи зможе він жити на свободі.

ПРОБІЖКА 23’ Кароліна Залещик Польща 2015

Юстині вже набрид легковажний стиль життя її матері. Одного дня вона зустрічає свою сусідку, трішки старшу від неї дівчину. Час дорослішати.

Коментування вимкнене.