#ЯНеБоюсьСказати

4 липня 2016 громадська активістка та редактор альманаху “Жила” Анастасія Мельниченко розпочала кампанію проти насильства #‎яНеБоюсьСказати. Дівчина розповіла свої відверті історії домагання та насильства та запропонувала ділитися своїми. Вже за кілька годин під цим хештегом почали з’являтися сотні шокуючих розповідей інших жінок та чоловіків. Український facebook захлиснув один з наймасштабніших флешмобів. Ми присвячуємо цю програму зламу, який відбувається в українському суспільстві зараз.

Вхід на цей показ безкоштовний.

 

Купити абонемент на всі дні

 

ФАНТИКИ 20’ Святослав Пащук Україна 2014

Історія дівчини, що стала жертвою фізичної наруги та намагається чинити опір, протистояти кривднику – міліціонеру. Дівчина за критичних обставин взнає страшну правду про свою власну сім’ю і вимушена приймати нелегкі рішення.

НА ПЛЯЖІ 20’ Керен Бен Рафаель Франція 2015

Під сонечком і поблизу води, навіть на пляжі люди не можуть розслабитись. Шум в голові заважає їй бачити, що відбувається довкола. 

СЛУХАЙ 13′ Хамі Рамезан, Рунґано Ніон Данія, Фінляндія 2014

Іноземка в бурці разом з сином приходить у поліцейський відділок у Копенґагені, аби написати скаргу на чоловіка, що вчиняв домашнє насильство. Перекладач, що їй запропонували схоже не хоче перекладати справжнє значення слів. Напружений, твердий як діамант фільм про культурну ізоляцію та бюрократичну байдужість.

МОРІОМ 12’ Марк Олекса, Франческа Скалізі Швейцарія 2015

Історія дівчини та трагедії, що змінила її життя.

ПРОЩАННЯ 14’ Клара Рокет США 2105

Болівійська служниця намагається вшанувати останнє бажання її хазяйки.

ЮЛЯ 21’ Андре Маркес Португалія 2105

Фільм без діалогів, який переростає у дослідницький та чуттєвий рух, що супроводжує емоційну подорож Юлі, тендітну молоду жінку.

112 6’ Венцеслао Сцизорик Іспанія 2016

Різдвяна казка, натхненна реальною історією

загальна тривалість програми – 87 хв.

купити абонемент на всі дні

Коментування вимкнене.