I WANT TO BELIEVE

Якби ви мали змогу обрати у що вірити, що б це було? 

Наскільки ви іпохондрики?  Яким було ваше крайнє селфі та чи сортуєте ви сміття? Чи маєте ви татуювання і свідком якого чуда ви бували? У цій підбірці – люди в найкращих та найгірших своїх проявах, не добрі чи погані, але такі, якими вони є. Шокуючі та надихаючі історії про різноманіття віри чи її відсутність.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Психологічний сеанс у модераційній співпраці з Educational Center for Human Rights у Львові.

Програма фільмів

СЕЛФІ 4′ Клавдіус Джентінетта Швейцарія 2018

“Селфі” – це вибухова суміш вишкірених людей, які загубилися в лабіринтах людського існування. Всесвітні селфі-перегони.

 

ПІД РЕБРАМИ 13′ Бруно Тондер Бельгія 2018

Це історія про хлопця, що помре…Або ні.

НОМЕР 14′ Мануела Ґрей Велика Британія 2017

“Номер” — це документальний фільм, який розглядає міфи й знаки “номерних” банд у в’язниці ПАР. Стрічка вивчає секретні коди, якими говорять тіла тутешніх в’язнів.

 

ШКІРА 20′ Ґай Наттів США 2018

Невеликий супермаркет в робітничому містечку. Чорний чоловік посміхнувся десятирічному білому хлопчику в черзі до каси  Невинний випадок розпалює війну між двома бандами, що тягне за собою шокуючі наслідки.

 

СОРТУВАННЯ 16′ Міккель Сторм Ґломстейн Норвегія 2018

Безробітна жінка відчуває, що з неї немає абсолютно жодної користі, поки випадкова зустріч з представницями Агентства з управління відходами не дарує її шанс знову стати корисною.

 

NUIT 6’ Ґжеґож Кєлавскі Александер Баєр Польща 2018

При світлі цифрової ночі розвивається історія з привидом. Мобільні телефони освітлюють собор св. Стефана під саундтрек “Вампіра” Карла Теодора Дреєра. Поки зачаровані тіла кружляють у танці, екрани зливаються з іконами храму. Фільм поринає у глибини щоденних медіа-практик.

 

ПОЖЕРТВИ Й ДЕСЯТИНИ 16′ Тоні Корос Кенія 2018

Кенійський пастор-шахрай випадково творить справжнє диво.

 

Коментування вимкнене.