Місто Vs. Людина: урбан-шортс

Людина розумна, будучи частиною біологічного світу, оточила себе кам’яними джунглями міста, що стали її новим домом. Людина паразитуюча, що змінює природний устрій пустелі Лас-Вегасу, топонімічні назви станцій метро Києва, захоплює нові простори піддаючи руйнівному ефекту природний ланцюг. Що ми здобуваємо чи втрачаємо в результаті нашого впливу залежить тільки від нас. 

10 вересня о 20:30 на площі Вернісаж на Театральній, 22 ми переглянемо підбірку урбан-фільмів. Вхід вільний.

ПЕРЕХОДИ 13` Орель Феррі Швейцарія 2017

Мандрівка від цивілізуючої порожнечі пустелі до максимально урбаністичної, капіталістичної й гедоністичної міської щільності, яка химерно виражена на прикладі Лас-Вегаса.

БЕТОННІ ДЖУНГЛІ 8` Маріє Урбанкова Чехія 2019

Захоплива історія хлопчика в мікрорайоні, де можливі найцікавіші пригоди у світі.

ПЕТРІВКА-РЕКВІЄМ 6` Катерина Возниця Україна 2019

Пригоди дезорієнтованого суб’єкта в умовах стихійної декомунізації. Короткий момент топографічно-акустичної розглубленості на зламі звички. Приводом для створення фільму стало перейменування станції Петрівка, що вилилося в переозвучення всіх оголошень Київського метрополітену голосом нового диктора.

ЕХ 15` Влад Болгарін Молдова 2019

Історія сірого чоловіка, який завжди зітхає. Він живе в сірому місті, вкритому смогом, і зітхає, аж поки не висихає до шкіри й кісток. Однак навіть у найтемніших закутках душі є світло й барви.

РИЗЬКИЙ БУЗОК 14` Лізете Упіте Франція 2019

Що таке неприємний запах тіла і чи можливо заборонити його в громадських місцях?

ВИХІД ЧЕРЕЗ БАЛКОН 26′ Роман Блажан Україна 2019

Короткий документальний фільм про імпровізовані балкони в Україні. Тут досліджено балкон як неформальну, суто українську архітектурну форму. Це подорож крізь десятиріччя, яка розглядає і балкони, і їхніх власників у містах всієї України.

Коментування вимкнене.