НА ДОБРАНІЧ, МАЛЯТА – HORROR SHORTS

Якщо у тебе сталеві нерви, вигляд крові, звук криків здаються потішними, а закручені перипетії лише додають перцю у цю вибухову комбінацію, ми склали підбірку саме для тебе. До речі, тобі має бути не менше 18 років.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів

МАНЕКІ-НЕКО 19′ Маноліс Мавріс Греція 2017

Несподівана зустріч двох незнайомців та згода розділити вартість поїздки на таксі стали мотивами відносин. Тільки-но вони сідають у таксі, водій розповідає їм, що в них є спільне минуле, яке відкриває парі нові горизонти бажання.

 

СТРИГОНЬ І ЩО З НИМ РОБИТИ 5′ Каєтан Обарський Польща 2019

Стригонь має багато імен і часто фігурує в польській мітології: чоловік з двома душами, що повстає з могили, аби лякати й убивати живих, але водночас може стати дбайливим батьком і чоловіком. Є лише один спосіб здихатися від нього назавжди.

 

ЯКЩО <ДІВЧИНА ДЕЛЮКС> 7′ Стів Мосс Велика Британія 2018

Френк намагається відновити втрачену близькість у шлюбі з Сінді. Проте у неї інші плани. Поки дружину цікавлять лише гроші клієнтів, чоловік відчайдушно пробує віднайти зв’язок, якого він так прагне.

 

ПОРОСЯ 14′ Карлота Переда Іспанія 2018

Бути підлітком для Сари — це справжній кошмар.

 

ЗАПАЛ 7′ Шаді Адиб Німеччина 2018

Пастка спрацювала, ринок прокинувся. Група чоловіків гаряче обговорює, як вбити тваринку у маленькій коробці. Вони змагаються, озвучуючи свої хворі фантазії, і навіть пропозиція незнайомця відпустити мишу виявляється маніпуляцією. Та жорстока гра продовжується і иходить з-під контролю. І жертву, і ката чекає однакова доля

 

КУХАРКИ 19’ Кларіса Джейкобсон, Джей-Ем Лоґан США 2017

Дві вигорілі працівниці шкільної їдальні готові на все, щоб стати особистими кухарками Джонні Деппа.

 

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ 20′ Омід Шамс Іран 2017

Ахмед та Алі — друзі та колеги. У вечір їхнього дня народження вони їдуть за місто, де на них чекають дружини. На дорозі стається аварія, що дозволяє їм дізнатися більше один про одного.

 

Коментування вимкнене.