Свята нерівність

Західний світ може десятиліттями говорити про рівність, проте нерівність переважно залишається святою й вічною. Працівники курортів “все включено”, що на фоні щасливих відпочивальників виконують свою дрібну роботу, карлики, сироти й навіть шкарпетки у національній опері – відчувають це як ніхто інший. Нерівність досі залишається божеством цивілізації та сестрою консюмеризму.

Переглянути програму можна 12 вересня о 17:00 на схилі Парку Культуриу Львові або онлайн на платформі Big Short до кінця доби 13 вересня.

Вхід вільний!

Програма фільмів

АШМІНА 15′ Декел Беренсон Велика Британія 2018

Біля красивого озера в Гімалаях 13-річна Ашміна живе з сім’єю на околицях Покхари в Непалі – столиці парапланеризму у світі. Ашміна не ходить до школи, бо змушена працювати на посадковому майданчику, щоб забезпечувати сім’ю: вона пакує парашути іноземців в обмін на дрібні гроші.

ПРАЦІВНИКИ ПЛЯЖІВ 15′ Александр Бумон-Вашон Канада 2019

Ми мріємо про пляж, а Нельсон понад усе хоче звідти вирватися. Ми хочемо на відпочинок,а Нельсон понад усе хоче працювати. Поки ми спимо, він працює. Удень ми проходимо повз нього, але не помічаємо.

КОРОТКИЙ ЛИТКОВИЙ М’ЯЗ 13′ Вікторія Вармердам Нідерланди 2019

«Короткий литковий м’яз» – це чорна комедія абсурду про Андерса. Андерс –не такий, як усі. Так, він ґей, але не в цьому суть. Є ще дещо, чого не помічає він, але бачать інші.

ОЗЕРО ЩАСТЯ 29′ Олексій Палуян Німеччина 2019

У маленькому білоруському селі, де, здається, застиг час, у дев’ятирічної дівчинки померла мама. Батько вирішує відіслати її в сиротинець, але одного дня вона втікає назад додому.

НАЙЛІПШИЙ У СВІТІ ОРКЕСТР 13′ Геннінґ Бакгаус Австрія 2019

Інґберт Шкарпетка подається на вакансію контрабасиста у Віденьскому державному оркестрі. Невдала ідея.

Коментування вимкнене.