Опір системі

Ти повинен боротися за свої права. А які ж вони – твої права? Цивілізоване суспільство накладає на них ще й масу обов’язків. Сплата податків, дотримання визначених правил поведінки та кола бюрократичного пекла, які треба пройти, щоб отримати бажаний папірець. Що ж робити  – залишатися осторонь чи підкоритися, реагуючи на супутні зміни в політиці та культурі по всьому світу?

Дивись онлайн на платформі Big Short.

Програма фільмів

ШЛЯХ 10′ Маріт Веергейм Нідерланди 2019

Коли Інай з молодшим братиком вирушають з батьком в особливу подорож через місто, дівчинка усіляко намагається їх затримати. Вона знає: якщо вони запізняться, то їм дістанеться чимало солодкого.

СМЕРТІ ФРЕДДІ 11′ Алісія Айзен Канада 2019

Наприкінці життя Фредді чекає не надто втішний вихід на біс: тепер він має прожити життя задом наперед, очима кожної комашки, яку коли-небудь убивав.

ПОДОРОЖ КРІЗЬ ТІЛО 32′ Каміль Деґей Франція 2019

Томас, німецькомовний музикант із Швейцарії, застряг удома, бо зламав ногу. Він тиняється з гіпсом своєю маленькою квартирою в Парижі й намагається написати нову композицію. Вранці на його порозі з’являється неочікувана гостя.

НОВИНИ 23′ Лорін Терезі Албанія 2020

Після весілля молода жінка живе зі свекром і свекрухою, поки її чоловік на заробітках у сусідній країні – Греції. Якось вона випадково знаходить труп дівчини і все село бореться за те, щоб засвітитися з інтерв’ю по телевізору.

ШКІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ 11′ Джамілле ван Вейнґаарден Нідерланди 2019

У цій чорній комедії шкільна зустріч котиться шкереберть, коли мати піддає сумніву викладацькі методи досвідченої учительки.

Коментування вимкнене.