Фестивальні хіти 2019

25 серпня о 17:00 в Червоній залі у Кінопалаці на Театральній, 22 спеціальна підбірка від програмних координаторів Wiz-Art’у! Знакові фільми-переможці світових кінофестивалів. Актуальні та вражаючі, улюбленці публіки та журі, не залишать байдужими найвибагливіших глядачів.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів 

УСІ ЦІ ІСТОТИ 13′ Чарлз Вільямс Австралія 2018

Хлопчик-підліток намагається розплутати клубок спогадів про загадкове нашестя комах, свого батька й маленьких істот усередині нас.

 

ЯЙЦЕ 12′ Мартіна Скарпеллі Франція 2018

Дівчина замкнена вдома з яйцем, яке її приваблює і одночасно страшить. Вона його з’їдає і кається. Вона його вбиває. Вона заморює яйце голодом.

 

КОТЯЧІ ДНІ 11′ Джон Фрикі Німеччина 2018

Малий Джіро почувається зле. Батько везе його в лікарню. Діагноз зовсім не страшний, але це сколихує самоідентифікацію хлопчика.

 

ВСТАНОВИТИ ПРАПОР 15′ Боббі Пеерс Норвегія 2018

Під час підготовки до висадки на Місяць у 1969 році, НАСА відсилає команду астронавтів на місячні ландшафти Ісландії. На одній із місій вони стикаються з перешкодою — ісландським вівчарем.

 

ВУЛИЦЯ ПАТІСІОН 12′ Танасіс Неофотистос Греція 2018

Мама Янні прямує на прослуховування, коли дізнається, що її син удома один. Жінка намагається віднайти баланс між найважливішими ролями у своєму житті та без упину розмовляє по телефону, ідучи одним з контроверсійних районів Афін — вулицею Патісіон.

 

ДИКУН 16′ Жеремі Комте Канада 2018

Двоє хлопчаків у шахті бавляться у, на перший погляд, невинну гру на очах у самої лише Матінки Природи.

 

Коментування вимкнене.