Фестивальні хіти. Спецпоказ.

Улюбленці селекторів, публіки та журі. Давайте і ми переглянемо те, що зараз у тренді у світі короткого метру.

12 жовтня, четвер, 19:00
Палац мистецтв, Коперника 17, 2 поверх

Квиток на подію
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

КОПІЮВАЛЬНИК 8′ Тамаш Кьосеґі Угорщина 2016

Офісний ксерокс бачить більше, ніж ми можемо собі уявити. В темряві копіювальної машинки статись може будь-що. Копірка – це перший у світі фільм зроблений за допомогою ксерокса.

АННА 24′ Ор Сінай Ізраїль 2015 

Спекотний літній день і вперше за багато років Анна несподівано залишається на самоті із своїм сином. Вона виходить на день, бродить вулицями її малого пустельного міста в пошуках чоловіка, який може зачепити її, бодай на мить.

BON VOYAGE 21′ Марк Реймонд Вілкінс Швейцарія 2016

Йонас та Сілвія насолоджуються поїздкою на яхті по Середземному морю. Але далеко від землі вони знаходять переповнений біженцями човен, човен ось-ось втоне. Вони дзвонять береговій охороні, але втрачають човен із виду. Зранку вони дрейфують через океан мертвих тіл.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА ДЕКАЛБ 21′ Рід Ван Дилк США 2017

Фільм знято під впливом справжнього дзвінка на службу 911 протягом інциденту з вогнепальною зброєю у школі в Антланті, Джоджія.

ПАВЛІН 26′ Ондрей Гудечек Чехія 2015

Закручений гей-роман, що відбувається на фоні мальовничої Богемії XIX століття розповідає про табуйовану правдиву історію про народження одного з найвпливовіших письменників нації. Саспенс, сміх, насильство, надія, душевність, оголені тіла, секс і щасливий кінець. Здебільшого щасливий кінець.

ПІСЬКА 8′ Рената Ґазіровська Польща 2016

Молода дівчина проводить вечір вдома на самоті. Вона вирішує провести сесію задоволення, але не все йде згідно плану.

Загальна тривалість – 96 хв.

Коментування вимкнене.