Фестивальні хіти

Тут зібрані актуальні та резонансні переможці та учасники багатьох фестивалей. Всі ці фільми можна охарактеризувати простим словом – сміливі.

ЗМАРНОВАНИЙ ПРОСТІР  5’ Макс Портер Франція 2017

Мій тато навчив мене пакуватися.

 

ПОГЛЯД 15’ Фарнош Самаді Італія 2017

У автобусі на шляху з роботи додому жінка стає свідком злочину. Скаже вона про нього чи ні?

 

НІЖНА НІЧ 15’ Цю Янг Китай 2017

У безіменному китайському місті мама, в якої зникла дочка, відмовляється ніжно занурюватися в ніч.

 

ІСТОТИ З ТІНІ 21’ Джері Карлссон Швеція 2017

Мерелл іде разом з батьками на вечірку, вони просять її поводитися належним чином. На вечірці вона помічає, що самі дорослі поводяться дуже дивно. Усі намагаються бути, як інші, а вдається це не кожному. І здається, що лише Мерелл бачить тінь, яка блукає будинком.
“Істоти з тіні” — танцювальна драма про розуміння людської поведінки.

 

ПІСОК 4’ Аржан Брентьес Нідерланди 2017

Ти прокидаєшся о 5 ранку, їси вітаміни, п’єш воду і каву, працюєш кілька годин, їси омеґу і флаваноїди, ще трохи працюєш, трохи займаєшся спортом і тоді йдеш у душ. Але навіть не стараєшся вимити пісок зі свого волосся.

 

МІЙ ТЯГАР 14’ Нікі Ліндрот фон Бар Швеція 2017

Анімований мюзикл з апокаліптичним відтінком. Історія поділена на чотири частини, кожна з яких відбувається в іншому місці: у супермаркеті, готелі, кол-центрі і у закладі швидкого харчування.

 

ПОЛЮВАННЯ НА КРОЛИКІВ 12’ Патрік Бреснан США 2017

У Флорида-Еверглейдс полювання на кроликів — обряд посвяти для юнаків, який практикується з початку 20 століття. «Полювання на кроликів» розповідає про сім’ю, яка вийшла на полювання у цукровому полі.

 

ХВИЛЯ 14’ Бенджамін Клірі, Т. Дж. О’Ґраді Пейтон Ірландія 2017

Після виходу з коми Каспер раптом може говорити лише мовою, якою спілкується лише одна інша людина. Виявляється, що вони одне одному не надто подобаються.

 

Коментування вимкнене.