Сімейні пристрасті

Сімейні пристрасті — любите ви чи ненавидіте, все це не має значення — у вас немає вибору. Ваші близькі точно знають, як вас роздратувати, збентежити чи ощасливити. Моменти, коли ви смієтеся, ділитеся радощами або просто їсте разом, часами більше схожі на тягар, велику спробу втечі, загалом дивне поєднання любові та ненависті.

 

РАЙ У НЕТРЯХ 20’ Емад Алебрагім Денкорді Франція 2017

Тегеран, 2017 рік, три дні з життя двох братів-нелегалів з Афганістану, які нещодавно емігрували в Іран. Брати бачать, як змінюється їхня доля, і як для них відкривається краще життя.

 

ХАЩІ САТАНИ – ТРИ 21’ Віллі Ганс Німеччина 2017

Табір, засіб для засмаги, пластиковий крокодил, кавун, бомбочка, футбол, лизаки, поцілунки, ковбаски, Біркенсток, поїздка на авто, бажання, відраза. Усе втомлює!

 

ОЛЕНЕХЛОПЧИК 15’ Катаржина Ґондек Бельгія  Хорватія Польща 2017

Коротка історія про дивне сплетіння любові і ненависті. Її початок – народження сина мисливця. Хлопчик з’являється на світ з невеликими гульками на голові, які незабаром перетворюються на роги оленяти. Сюрреалістичне й спотворене бачення світу, в якому “кожна людина вбиває те, що любить” — цікавий погляд на мисливство, людські стосунки та довкілля.

 

СОБАЧКА 16’ Елізабет Шателейн CША 2017

Мати і її чотирирічна донька шукають долі на нафтових полях Північної Дакоти. Без даху над головою, вони змушені робити все можливе, щоб вижити.

 

АРІЯ 14’ Мірсіні Арістіду 2017 Кіпр

Афіни, сьогодення. Сімнадцятирічна Арія працює у місцевій забігайлівці “Кебаб Джиммі” та чекає на батька, який має навчити її керувати автівкою. Коли він нарешті приїжджає, то не виконує обіцяного, а натомість скидає на її плечі молоду китайську емігрантку, яка не володіє ані грецькою, ні англійською.

 

КАТАСТРОФА 20’ Северін де Стрейкер Бельгія 2017

Франс вперше зустрічає дівчину свого сина. Вона втрачає контроль…

 

Коментування вимкнене.