ІЗ ШИРОКО РОЗПЛЮЩЕНИМИ ОЧИМА

Спеціальний показ: екологічні короткі метри

6 серпня, субота, 14:00
Львівський палац мистецтв

Я завжди поруч, я впускаю сонячне проміння крізь твої штори зранку, я розвіюю твоє волосся, коли ти, поспішаючи балакаєш по телефону. Ти приймаєш як належне все, що я тобі даю, але тобі цього мало, тому ти вириваєш останнє, навіть не вибачаючись. У тебе завжди купа справ, ти робиш все для того, щоб побудувати життя своєї мрії. Але ти і не припускаєш, що одного дня мені може все набриднути і тобі більше не буде де будувати це життя…  Зупинись. Зрозумій, що ти робиш. Відкрий очі, я прошу тебе.

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

КРАБ-МАЯК 7’ Гаетан Борді Франція 2015

Фаре – легендарний краб. Він захоплює човни моряків, що заблукали, і додає їх у свою колекцію. Але Фаре старіє і з часом йому стає все важче доповнювати свою колекцію.

ЛІСОВИЙ ЧОЛОВІК 17’ Уільям Д МакМастер Канада, Індія 2013

З 70-х років минулого століття житель острова Маджулі Джадан Паєнґ насаджував дерева, щоб захистити свій острів. На сьогоднішній день він самотужки посадив ліс, більший за Центральний парк Нью-Йорка. Те, що колись було безплідною пустелею, стало справжнім оазисом.

ІСТОРІЯ БАДРУ 6’ Бенджамін Друммон, Сара Джой Стіл Уґанда 2013

Щороку Бадру Муґерва встановлює 60 пасток у непрохідних лісах Національного парку Уганди Бвінді.

ЛИСИЦЯ ШІЧІГОРОСАВА 14′ Юміко Сугіхара 2014

Хіґасіяма, що є домівкою лисиць, незаконно перетворили на звалище. Це призвело до зменшення популяції дрібних гризунів, які є основою живлення лисиці та її дитинчат. Лисиця блукає схилами у пошуках їжі, допоки не натрапляє не селище з людьми.

NATURE RX 1′ Джастін Боґардус США 2015

Розгублений чоловік в очікуванні апокаліпсису, скований сучасним стилем життя, знаходить гумористичний і простий вихід з ситуації. Почуваючись весело і сексуально, спокійно і вільно, він ділиться універсальним рецептом життя у нашому заклопотаному світі.

ПАЗЛ 3’ Став Леві aka croovman Ізраїль 2014-2015

Дивний персонах опинився у пастці, яка, здається, є нескінченним шматоком величезного пазлу розміром з цілу планету.

У ПОГОНІ ЗА ВОДОЮ 19’ Піт МакБрайд США 2014

Мандрівка вздовж річки Колорадо разом з фотографом Пітом МакБрайдом. У своїй спробі віднайти зрошувальне джерело для свого ранчо в Колорадо, він прямує вздовж річки аж до моря. Довжиною 1500 миль та 7 штатів, річка Колорадо підтримує понад 30 мільйонів осіб на південному заході. Зараз джерело річки вичерпується і привертає увагу дослідників.

ЛОТЕРЕЯ 5’ Адольфо Лейва Мексика 2015

Філемон описує свою щоденні клопоти, які постраждали після великих змін.

СУБОТІКА – ЗЕМЛЯ ЧУДЕС 13’ Пітер Волкарт Швейцарія 2015

Маловідомий острів Суботіка з іншої частини світу. Намагаючись активізувати туризм Міністр закордонних справ хоче зняти про нього рекламний ролик. Надихаюча країна з екстраординарними пам’ятками, чудовими краєвидами і незначними проблемами. Бронюйте мандрівку просто зараз!

Коментування вимкнене.