Європейська глядацька нагорода 2020

У 2019 10 європейських кінофестивалів короткометражних фільмів заснували Європейську глядацьку нагороду. Кожен фестиваль номінує національний фільм як переможця у відповідному національному конкурсі, і в кінцевому підсумку всі фільми змагаються один проти одного, щоб отримати статус кращого європейського фільмом року. І найголовніше: журі- це Ви!

Що сталося б, якби Ромео і Джульєтта не померли молодими, чи дозволимо ми вимирання рідкісних видів нашої фауни, чи можна вивчити соціальні сценарії поведінки, як змиритися з невиліковними людськими синдромами та помститися політикам? Усе це з присмаком драми та гумору у 2 підбірках короткого метру.

Дивись та голосуй онлайн на платформі Big Short.

Програма фільмів

МАНОЛО МОНТЕККІ І КАРМЕЛА КАПУЛЕТТІ 30’ María Jáimez Spain 2019

Що сталося б, якби Ромео і Джульєтта не померли молодими? Яким було б їхнє життя в 90?

НАВЧИТИ ПТАХА ЛІТАТИ 24’ Мінна Райніо, Марк Робертс Фінляндія 2020

Докуфікшн, який розповідає про вимирання птахів на прикладі ібіса-лисоголова й проєкт з метою повернути цей вид у Європу.

ОБЕРЕЖНО, МОЗОК 30` Флоор Адамс Нідерланди 2019

Кріс, юнак з аутизмом, намагається приховати своє захоплення бомбардувальниками й покладається у житті на Ганса, який живе в його голові й перекладає Крісові соціальні сценарії.

ПАМ’ЯТАТИ 12` Bruno Collet France 2019

Художник Луї і його дружина Мішель переживають дивні події. Світ навколо них, здається, змінюється. Меблі, предмети й люди поволі втрачають свої обриси, а часом і взагалі розпадаються.

ПІВНІЧАНИ 9’ «Ґрендмес» Велика Британія 2018

Баррі, сумирний дурник десь із англійського північного заходу, намагається заручитися допомогою колишньої дівчини після того, як брутально вбиває свою бабусю молотком.

ПЛЮС ОДИН 23′ Мирослава Клочко Чехія 2019

Щасливі молодята Іда та Юра чекають народження первістка. Одного дня Іда з’ясовує, що ця дитина буде особливою. Вона не знає, як Юра відреагує на цю новину та яким буде життя з такою дитиною.

РЕВОЛЬВО 8` Френсі Фабриц Німеччина 2019

Двоє жінок викрадають правопопулістського політика в багажнику його ж машини. На перший погляд невинна поїздка перетворюється на план помсти.

СЕСТРА 17’ Дельфін Жирар Бельгія 2018

Ніч. Авто. Жінка в біді. Дзвінок.

Коментування вимкнене.