Emil Stang Lund: Q&A на Wiz-Art 2011

У суботу, 28 травня о 18:00 на IV Фестивалі короткометражних фільмів Wiz-Art презентацію своїх творів проведе норвезький режисер Еміль Станґ Лунд.

emil stand
Презентація складатиметься з двох частин: “Мистецтво і якість: як створити успішну короткометражку” та “На шляху до успіху: дистрибуція вашого фільму”. Також можна буде переглянути та обговорити попередні фільми режисера, які не є у програмі Фестивалю, “Німеччина: рік 00” (Germany: year 00) та “Око за око” (Eye for an Eye).

Еміль Станґ Лунд знімає знімає та продюсує короткометражні фільми з 1986 року, багато з них отримали міжнародне визнання. Режисер є переможцем Московського та Брюсельського кінофестивалів. Його фільм “Око за Око” (1998) виграв найголовнішу норвезьку кінопремію “Amanda Awards”.

 

germany_00_1НІМЕЧЧИНА РІК 00 10′ ЕМІЛЬ СТАНҐ ЛУНД (НОРВЕГІЯ/НІМЕЧЧИНА 2001)

Лідер Норвезької торгової спілки Уолтер Йонсен міркує про свою віру в Рейхстаг перед тим як публічно звернутись до народу Берліна. Прославлений своїми колегами з Німецької спілки металообробників він завершує вечір пограбованим двома повіями. Підозрілий Самаритянин повертає його до життя і він знову відкриває радість в допомозі маленькій людині, яка отримує чесний заробіток за свою роботу.

 

 

 

tann_for_tann

ОКО ЗА ОКО 7′ ЕМІЛЬ СТАНҐ ЛУН(НОРВЕГІЯ 1998)

В цьому фільмі режисер іронічно коментує установу Комісії Людських Цінностей, створену Християнським Демократичним Урядом в Норвегії в 1998 році.
Фільм зосереджується на вдові Крістіні, чиє життя зруйноване після вбивства в метро. На щастя, її покійний чоловік Генрі залишив їй засоби правового захисту для ущемлення її ворогів.

Фільм Еміля Станґа Лунда “Водяні лілії в цвіту” (Vannliljer i blomst, 2010) представлений у конкурсній програмі ігрових фільмів Фестивалю Wiz-Art.
Більше інформації про режисера можна знайти у базі imdb та на сайті Норвезького кіноінституту.

Візит Еміля Станґа Лунда відбувається за підтримки Посольства Короліства Норвегії.

Коментування вимкнене.