Рівняйсь! Струнко! Марш!

Різні люди чують слово “рівність” по-різному. Для одних рівність перегукується з моторошною, безликою і німою “однаковістю”. Інші розуміють рівність перш за все як “різність”, можливість бути собою тут і зараз. То що таке рівність і де вона починається?

 

ДЕВІ: БОГИНЯ 13′ Карішма Дубе Індія 2016
Події фільму відбуваються в Нью-Делі, таємна лесбійка ризикує своєю сім’єю й соціальним становищем, не відмовившись від симпатії до своєї служниці Деві.

ДРУГИЙ КЛАС 13′ Джиммі Олссон Швеція 2017
Шарлотта — нова вчителька у другому класі. Під час прогулянки з друзями вона зазнає нападу нацистського угруповання. Шарлотта опиняється в лікарні, а після повернення на роботу дізнається, що один з її учнів — син нападника.

СИРЕНА 26′ Зара Двінґер Нідерланди 2017
Глибоко всередині п’ятнадцятирічний хлопець відчуває свою іншість від інших. Коли він заводить дружбу з чарівною дівчиною, то дедалі більше заплутується в собі.

ДО БІСА НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН 6′ Cебастіан Петретті Бельгія 2017
Це історія про двох молодих хлопців без будь-яких проблем, які просто хочуть спокійно трахатися. “До біса надзвичайний стан” — це сюрреалістична комедія, яка зображає суспільство, в якому поліцейське насилля і втручання в особисте життя є звичним явищем.

ІРІС 9′ Ґабріель Демерс Канада 2017

Емануель тренується на своєму стаціонарному велосипеді, але її думки заполонив образ Лаури. Що інтенсивніше вона крутить педалі, то більше її спогади перетворюються на бажання.

ЩАСЛИВІ РОКИ 9′ Світлана Шимко Україна 2018

Фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок у пізній Українській РСР з використанням архівних відеоматеріалів та метанарації.

ЯКИЙ ВАШ НОМЕР КОРИЧНЕВОГО? 4′ Вінні Боз Індія 2016
Кожен в Індії хоче мати світлішу шкіру. У фільмі люди народжуються з відповідним номером коричневого, який відповідає відтінку їхньої шкіри: чим він темніший, тим більше число коричневого і тим менша цінність людини.

ДОГОРИ ДРИҐОМ 15′ Пітер Ґеск`єр Бельгія 2017

Уявіть собі світ, де кожен має трисомію за 21 хромосомою. Коли народився Ерік, одразу стало зрозуміло, що він відрізняється від інших: у нього не вистачає хромосоми!

Коментування вимкнене.