НАВАЖСЯ ПОБАЧИТИ

Те, що незвично уявляти навіть у найсміливіших фантазіях, відбувається насправді. Чоловіки, які зазнають дискримінації, відчайдушний біженець, що буквально перетворюється на тварину, жінка, яка не може розрізняти обличчя та президент, що нічого не робить, крім прогулянок в саду. Ці незручні ситуації такі справжні, що підозріло нагадують реальність довкола.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів 

ПОМІЖ ТИМ 14′ Самір Карагода Косово 2019

Емпатичний портрет сімей, яким доводиться, з фінансових міркувань, проживати життя окремо одне від одного й своєї культури.

 

ХОЛОДНА ЛІТНЯ НІЧ 21′ Яш Савант Індія 2018 

Звичайна ніч набирає драматичних обертів для Кетана, мігранта з Магарашрти, коли анонімний напад на його авто привертає надмірну увагу на районі в Ґоа, де живуть християни-конформісти.

ТВАРИНА 15′ Бахрам Арк Іран 2017

Чоловік хоче перетнути кордон і переодягається в барана.

 

ОБЛИЧЧЯ КАРЛОТТИ 5′ Валентин Рідль Фредерік Шульд Німеччина 2018

Змалку Карлотта не знала, що у людей навколо є обличчя. Вона навіть свого не впізнає. Багато років по тому вона дізнається про свій рідкісний і невиліковний розлад. Лише мистецтво допомагає її врешті-решт упізнати себе.

 

МАМАРТВІЛЬ 12′ Алехандро Саевіч Мексика 2017

Президент Мексики проводить останні дні на посаді, будуючи плани на майбутнє. Ніщо не віщувало біди, поки міжнародний конфлікт не перервав йому приємний відпочинок.

 

ЗАТРИМКА 15′ Алі Азґарі Італія 2018

Чоловік запізнюється на літак разом зі своїми дітьми. Поки вони чекають на наступний рейс, несподіваний випадок змінює його сприйняття своєї ролі батька.

 

Коментування вимкнене.