Культурна критика в епоху нових медіа

розмова Дарії Бадьйор та Євгенії Нестерович

5 серпня, п’ятниця, 12:00
Львівський палац мистецтв
вхід вільний

Чи існує якісна культурна критика в Україні?
Чи потрібна вона? У якому вигляді? Як культурній критиці адаптуватись до формату нових медіа? Про приклади успішних культурних онлайн-медіа, їхній досвід, виклики нового часу, новітні формати та їхній розвиток у майбутньому.

ДАРІЯ БАДЬЙОР (Київ)

Кінокритикиня, редакторка відділу “Культура” онлайн-видання LB.ua. Живе і працює в Києві. Членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) та українського Оскарівського комітету. Публікувалась у виданнях Vogue Ukraine, Korydor та ін. Авторка статей про українське кіно в книзі “Мистецтво українських шістдесятників” (2015) та каталозі “Тіні забутих предків” (2016).

ЄВГЕНІЯ НЕСТЕРОВИЧ (Львів)

Культурна менеджерка, критикиня, журналістка, фахівець з промоції та pr-стратегій у сфері культури редакторка сторінки “Штука” у виданні Zbruc.eu (від 2013 року), програмний директор Мистецької ради “Діалог” (Львів, Україна). Співорганізаторка Свята музики у Львові (2013-2016). Працювала з проектами: Форум видавців (Львів, 2013), Конгрес культури Східного Партнерства (Львів, 2015), Львівський місяць у Вроцлаві Європейській столиці культури (Вроцлав, Польща, 2016). Дописує для видань LB.ua, Українська правда, Коридор.

Коментування вимкнене.