ПЛАЧТЕ, АЛЕ ЗНІМАЙТЕ

Національна позаконкурсна програма

7 серпня, неділя, 18:00
Львівський палац мистецтв

неформатні, сміливі, неочікувані – українські короткі фільми!

Квиток на показ
Абонемент на день
Абонемент на всі дні

ОСТАННІЙ ВІДВІДУВАЧ 21’ Олександр Шкрабак 2015
Головний герой працює барменом в барі, який працює до останнього відвідувача. Кожну ніч він змушений терпіти різних дивних людей, щоб заробити гроші на лікування своєї дочки. Але на цей раз в барі з’являється занадто дивний останній відвідувач, який стверджуює, що він справжній ангел. Чи повірить бармен в ангелів?

НЕЗАЙМАНІ 16’ Вікторія Жукова, Юрій Катинський Україна 2016

Двоє хлопців знайомляться з дівчиною на ім’я Аліса, яка знає одне круте місце, але туди дорогий вхід. Для хлопців це не проблема, у них взагалі немає проблем, окрім однієї, яку треба терміново вирішити.

 

ЗУСТРІЧ 11’ Жанна Озірна Україна 2016

Збройний конфлікт змушує Ігоря переселитись в інше місто на мирній землі. Тут у нього з’являється надія на стосунки і нове життя. Але від війни не так просто втекти.

70 ВУЛИЦЬ 7’ Макс Лижов Україна 2016

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць і надалі носить назви колишньої імперії.

МІСТ 14′ Оксана Носач, Олена Москальчук, Дмитро Бурко Україна 2016

Чи може бути таке, що частина міського ландшафту – це жива істота? Як і людина, вона має своє народження і смерть, своє сповнене подіями життя, свою долю і закинуту тиху старість. Це – Рибальский вантовий міст. А це – його спогади.

БЕЗСОННЯ 8’ Макс Мадонов Україна 2014

Цей фільм – подорож у свідомість режисера, молодого Українського хлопця, котрий опинився закордоном, коли в його рідній країні почалась війна.

ЛЕГКЕ ДИХАННЯ 11’ Маргарита Курбанова Україна 2016

Фільм про молоду дівчину, гімназистку. Вона виділяється серед однокласниць чистим серцем і любов’ю до життя. Вона чує птахів і абсолютно не боїться чужих думок. Вона відкрита світу, але занадто рано…

ҐОЛДЕН ЛАВ 12’ Павло Остріков Україна 2016

Через свої комплекси Віктор довго не може наважатись зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, відчуваючи тяготи самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується – кожне побачення неначе випробування для нього. Окрім одного….

загальна тривалість показу – 99 хв.

Коментування вимкнене.