От халепа! Comedy Shorts

Нам усім потрібно сміятися, але, можливо, зараз більше, ніж будь-коли. Приєднуйтесь до нашої підбірки комедійних фільмів, оскільки ми презентуємо одні із найсмішніших короткометражних фільмів, що надішли нам на фестиваль. Як депілювати волохату модель, розізлити шкільну вчительку і стати королем кебабу в холодну фінську ніч? 

11 вересня, у п’ятницю, о 21:00 в Планеті Кіно Forum Lviv ви зможете переглянути підбірку найкращих комедійних фільмів, що наші селектори зібрали зі всього світу!

Квитки.

ПО ВОЛОСИНЦІ 20′ Лор’ян Ескафр, Івоннік Мюллер Франція 2018

Через три дні Елоді здає іспит, щоб отримати диплом зі школи косметології. Її батько Кристоф, м’ясник, хоче, щоб донька допомагала йому в м’ясній лавці. Але в Елоді виникає проблема: їй потрібно знайти модель. Волохату модель для іспиту.

НАЙЛІПШИЙ У СВІТІ ОРКЕСТР 13′ Геннінґ Бакгаус Австрія 2019

Інґберт Шкарпетка подається на вакансію контрабасиста у Віденьскому державному оркестрі. Невдала ідея.

КЕБАБ КІНҐ 8′ Юкка Кярккяйнен Фінляндія 2019

«Кебаб Кінґ» – короткометражний фільм про ненависть без конкретного об’єкта. А на тлі холодна, суха зима, запилена автострада, ряди багатоповерхівок на горизонті й шкіряні сидіння VOLVO S40.

ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ 17′ Лоренцо Токко Уругвай 2018

Неда й Тіто святкують 50-ту річницю весілля, яку влаштувала їхня донька Сандра. Фотограф просить найближчих гостей сказати кілька слів про пару на камеру, але привітання перетворюються на зізнання, а типове святкування стає місцем неочікуваного протистояння.

КОРОТКИЙ ЛИТКОВИЙ М’ЯЗ 13′ Вікторія Вармердам Нідерланди 2019

«Короткий литковий м’яз» –це чорна комедія абсурду про Андерса. Андерс –не такий, як усі. Так, він ґей, але не в цьому суть. Є ще дещо, чого не помічає він, але бачать інші.

Г_ВНО_ТРАПЛЯЄТЬСЯ 13′ Міхаела Мігалий, Давід Штумпф Чехія 2019

Виснажений доглядач, його розчарована дружина й олень у страшній депресії. Спільний відчай призводить до абсурдних подій, бо… гівно трапляється постійно.

ШКІЛЬНІ ЗУСТРІЧІ 11′ Джамілле ван Вейнґаарден Нідерланди 2019

У цій чорній комедії шкільна зустріч котиться шкереберть, коли мати піддає сумніву викладацькі методи досвідченої учительки.

Коментування вимкнене.