COMEDY SHORTS 2019

25 серпня о 15:00 підбірка комедій! І все було би сумно, якби не було так смішно — чоловік з інвалідністю, який мріє про рятувальницю на пляжі, сім’я, яка бачить померлих родичів у песику сусідки, випадкова зустріч двох чужинок у кафе, П’єр, розбите серце якого спалило ціле місто, а також вже відомий персонаж-музикознавець із фільмів Альберта Майсля. Це не просто комедії, це комедії, що стануть вашими улюбленими.

Вхід за квитками або купити абонемент на всі події

Програма фільмів

БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ 8′ Ерік Варолін Швеція 2018

Бос підштовхує Джонну, молоду офіціантку, заговорити з єдиним клієнтом, що завітав до них сьогодні. Безневинна розмова швидко доходить до абсурду і, схоже, може змінити життя обидвох.

БЕРТІ 19′ Ґаррі Кристал Велика Британія 2018

Класична приміська байка про батьківство, втрату і таємничого мопса.

 

НА КРИЛАХ ДУХУ 29′ Альберт Майсл Австрія 2019

Сабо, віденський музикознавець-невдаха, заробляє на життя, дивлячись за домашніми улюбленцями й будинками заможних сімей. Коли до нього заходить колега, рідкісний папуга, за яким він мав наглядати, тікає геть. Сабо панікує, але у його друга зароджується геніальний план…

 

DÖNER 7′ Денис Сполітак Україна 2018

Одного разу, у перехожого з рук випадає шаурма. Освітлена променем, вона починає свій шлях…

СЕРЦЕ П’ЄРА 20′ Олів’є Байндер США 2019

П’єр – одинак, алкоголік та азартний гравець. Коли він зриває джекпот в онлайн-казино, то вирішує почати нове життя під сонцем Французької Рив’єри…

ВІЗОК ГАРЛІ 12′ Нілс Саббе Бельгія 2018

Гарлі, паралізовоний байкер, що споглядає за світом з електричного візка. Коли здається, що надію втрачено, він віднаходить жагу до життя на пляжі.

 

Коментування вимкнене.