COME OUT PLEASE

Не парся, все буде добре, просто виходь. Покажись.

13 жовтня, п’ятниця, 17:00
Палац мистецтв, Коперника 17, 2 поверх

Квиток на подію
Абонемент на день
Абонемент на всі дні 

ШВЕДСЬКА КУЗИНА 20′ Інес Маріа Баріонуево, Авґустіна Сан Мартін Аргентина 2017

Залишається всього кілька днів до вечірки в честь 15-річчя Кати. Настав час відсвяткувати цю чудову, традиційну подію. Вона присвячує час танцям, розвагам з подругами після школи та одною, на жаль, тісною сукнею. До вечірки залишається всього кілька днів і з безодні з’являється інша та ліберальна кузина, щоб погостювати. У світі без дорослих Ката починає відчувати, що все, у що вона вірила втратило сенс.

МАМО, Я ВЕРНУЛАСЬ 5′ Дімітріс Каціміріс Греція 2017 

Після 40 років жінка повертається у село, де вона народилась. Причина – смерть її матері. Вона тримає стару фотографію у руці, на ній – мати і її два сини.

ДРУГ 12′ Нільс Бурґоньє Голландія 2017

Хлопець погоджується підтримати свого колишнього під час тесту на ВІЧ. Після того як вони деякий час не бачились, хлопці змушені сидіти разом у приймальні клініки. Те, що починається як незручна розмова, стає чимось ніжнішим. Чи існує шанс на відновлення стосунків?

МАТІАС 30′ Клара Штерн Австрія 2017

Матіас – трансґендер. Хоча він і певний у своєму рішенні жити як чоловік, йому досі важко знайти свій шлях, особливо на новій роботі. Також стосунки з його дівчиною, здається, змінились після перетворення.

ПРІА 20′ Юдо Адітя Індонезія 2016

Підліток живе у сільській місцевості Індонезії і розривається між вимогами традиційних обов’язків та спокусами романтичного ідеалізованого та вільного Заходу.

Коментування вимкнене.