Історії з кордону

Історія людства — це історія міграції. Фільммейкери сьогодення не можуть мовчати про людину посеред хаосу політик. Ми обрали 6 фільмів, кожен з яких у різний спосіб відображає, як герої борються з тим, що ми бачимо, але про що так рідко говоримо.

 

ТУРИСТКА 22’ Мирослава Клочко Чехія 2017

Ніч. Нескінченний весняний дощ. Волею випадку Анна опиняється у відділку поліції. Перед нею чеський поліціянт, для якого ця справа невдалої імміграції вже не перша. Це —фільм про зустріч двох іноземців. Чи легко осуджувати іншу людину, нічого про неї не знаючи? Запитання до двох сторін. Цей фільм є спробою обговорити межі, що розділяють незнайомців.

 

ТЯГАР 20’ Карім Рабані Кіпр Франція Ліван 2017

Покинуті серед долини Бекаа після втечі від війни в Сирії, маленький Абед і його хворий дідусь приїжджають у Бейрут, де знову стикаються зі жорстокістю долі.

 

НОВИЙ РІК У СІМЕЙНОМУ КОЛІ 14’ Максим Наконечний Україна 2018

Сім’я вперше змушена святкувати Новий Рік у новому місці. Незважаючи на всі зусилля, святкового настрою немає, і все йде не за планом. Майже все.

 

ПЕНАЛЬТІ 14’ Альдо Юліано Італія 2016

Група чоловіків грає у футбол невідомо де. На кону значно більше, ніж звичайна перемога.

ЛАСКАВО ПРОСИМО 9’ Ребекка Паніан Швейцарія 2017

Ти хочеш спокійно випити кави, а натомість опиняєшся в ситуації, де люди розпалюють ненависть проти біженців. Що будеш робити?

 

БАО 18’ Фей Янкі Китай 2016

Коли недосвічений перевізник наркотиків знаходить покинуту дівчинку, вони неочікувано стають справжньою командою, яка ще й подорожує поїздом по Китаю. Китайською “Бао” одночасно означає “дитина” і “скарб”.

 

Коментування вимкнене.