Мистецтво – це політика

Еклектична підбірка з шести короткометражних фільмів, які ставлять під сумнів аполітичність мистецтва та досліджують емоційні, фізичні й політичні стосунки, які люди будують зі своїм оточенням.

Спеціальна позаконкурсна програма, яку можна переглянути з території України через наш віртуальний кінотеатр!

ВІД РУХУ ЗАСТИГАЄ ВІТЕР 13′ Ван Юян Китай 2019

Людина формує своє оточення, а воно формує її мозок. За двісті кілометрів від Пекіна люди живуть між каміння, яке треба розбивати, різати й шліфувати. Ті самі рухи, знову й знову пишуть історію руйнації та відновлення.

ПЕРШИЙ АКТ 20′ Матеус Парізі Бразилія 2019

Два студенти театрального намагаються переконати одногрупників покинути лекцію й приєднатися до протестів проти нищення культурної політики в Бразилії.

023_ҐРЕТА_С 12′ Анніка Бірґель Німеччина 2019

Прослуховування молодої акторки швидко виходить з-під контролю й перетворюється на маніпулятивний допит про особисте. Вона намагається тримати себе в руках, але на кону головне запитання: на що вона готова заради ролі?

ПЛІТ 20′ Сильван Крузья Німеччина 2019

Мисткиня-перформерка Вікторія Гопкінс побудувала свою кар’єру, апелюючи до почуття провини людей при зіткненні з власною вразливістю. Її остання робота «Пліт» має все, щоб стати шедевром: алюзії на класичне мистецтво, оголених людей, які лежать на великому полотні, й монолог-звинувачення чоловіка, що тоне в Середземному морі.

РЕПЛІКА 9′ Мальте Шульц Німеччина 2020

Американський актор Майкл, який живе в Берліні, нарешті отримує дивовижний сценарій, на який він так чекав. На жаль, у нього там всього одна репліка, яка, втім, стане для нього доленосною.

НАЙЛІПШИЙ У СВІТІ ОРКЕСТР 13′ Геннінґ Бакгаус Австрія 2019

Інґберт Шкарпетка подається на вакансію контрабасиста у Віденьскому державному оркестрі. Невдала ідея.

Коментування вимкнене.