ІДЕНТИЧНІСТЬ

18 грудня (неділя), 17:00, Гнатів Льох Палацу Хоткевича

Вхід – добровільний донат на допомогу ЗСУ

Програма фільмів

НУ, ТИ І ДУРА, ЛІЗО 22 хв. Олександра Конопля Україна 2021

Головна героїня Ліза живе з мамою, байдужою сестрою та дурним песиком. Вона щиро вірить, що їй вдасться закохати в себе Вадика, уявляючи їхні стосунки в дусі фільмів 2000-х.

 

AH SO 3 хв. Поліна Піддубна Україна, Німеччина 2022

Я знімаю дуже маленьку кімнату в Берліні (вона нагадує мені труну) і тут я бачу дуже дивні сни. Люди два роки тримаються в напрузі, не знаючи, коли все закінчиться. Клуб закритий, швидка допомога не приїжджає, і залишається лише гуляти містом зі своїми внутрішніми монстрами.

ДІМА, ДІМІТРІЙ, ДМИТРО. ГЕРОЯМ СЛАВА  24 хв. Клеменс Поль Україна 2021

Автор використовує архівні кадри та напівісторичний наратив, щоб сплести комплексне дослідження ідентичності, культури та сили архівів у сучасній Україні.

ГЛИБОКА ВОДА 6 хв. Анна Дудко Україна 2020 

Казка про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього в квартиру.

 

ЗЕМЛЯ КРУТИТЬСЯ 20 хв. Олена Кириченко Україна 2021

Навесні 2020-го року по всій Україні ввели карантин. Останні роки режисерка фільму приїздила додому тільки на свята, а тепер – залишилась тут по-справжньому. У її уяві дім завжди поставав таким, як у дитинстві. Та спогади відійшли у минуле, коли вона зіткнулась з жорсткою реальністю.

ПАПИНІ КРОСІВКИ 19 хв. Ольга Журба Україна 2021

Фільм-спостереження за останніми годинами перебування тринадцятирічного Сашка, якого всиновлює американська родина, в інтернаті перед від’їздом в далеку країну.

Загальна тривалість програми 95 хвилин

Коментування вимкнене.