Відкриття фестивалю. ІМПЕРІЇ ВПАДУТЬ

Імперії впадують.
Імперії падають вже зараз.

15 грудня о 18:30 на вулиці Академіка Гнатюка, 2. Вхід вільний

2022 – рік, який став точкою неповернення як в історії України, так і в особистій історії кожного та кожної з нас. Як за цей час змінилися ми та наш світогляд? Що відбулося з українським кіно? Та чому свобода – найбільша цінність? Ці та інші питання будемо досліджувати разом впродовж Wiz-Art Film Festival 2022. А розпочнемо вже у четвер 15 грудня в America House Lviv. На тебе чекатиме вступне слово-одкровення “Моя ідентичність” від режисерки і продюсерки Валерії Сочивець та кінопоказ Ukrainian Shorts. Empires Will Fall = People Will Liberate.

Вхід вільний, та за бажанням ти зможеш залишити донат, який допоможе ЗСУ пришвидшити процес падіння однієї імперії.

Обов’язкова попередня реєстрація за лінком https://forms.gle/sVKFYVgLXanTKKCj9
Локація: вулиця Академіка Гнатюка, 2

PUTLER KAPUT 10 хв. Микита Лиськов Україна 2022

Після початку повномасштабної війни росії проти України, режисери й режисерки анімації з усього свіу обʼєднались, щоб убити путіна! Принаймні на екрані.

ВОНИ БАЧИЛИ СТАЛІНА 15 хв. Алекс Стоянов Україна 2022

Фільм заснований на хроніці виступу Сталіна у Великому театрі в Москві в 1937 році. Хроніка була створена радянською владою в пропагандистських цілях. Я перемонтував фільм і відтворив відео у зворотному напрямку, уповільнивши його в 5 разів.

МИР І СПОКІЙ 11 хв. Мирослава Клочко та Анатолій Татаренко Україна 2022

Коли російські війська вторглися до України, відомий драматург Андрій Бондаренко написав п’єсу, де розповідає про життя, обірване війною. Автор зосереджується на житті своєї родини. На зміну миру та спокою, які були із ним з дитинства, приходять історичні травми, революції, війна. І тепер, у дорослому віці, Андрій стикається з загрозою, свідком якої були попередні покоління його родини. Ці думки втілилися в одноактну п’єсу, написану як відповідь на події, що розгорталися.

ЛІТУРГІЯ ПРОТИТАНКОВИХ ПЕРЕШКОД 22 хв. Дмитро Сухолиткий-Собчук Україна, США 2022

Українська реальність розділена на два періоди — до і після війни. У національному опорі кожен громадянин і кожна громадянка намагається допомогти. Українці/-ки змінюють професії й адаптуються до потреб воєнного часу. Скульптор(к)и виробляють протитанкові перешкоди у своїх майстернях. Наче «Теракотова армія», мовчазні постаті відомих українців, янголів, козаків, а також численні копії Ісуса Христа, завмерли в передчутті нових творів. Майстри зварюють захисні металеві конструкції для ЗСУ.

ЇЖАЧОК 8 хв. Владислав Євдокимов Україна 2021

Одного разу маленький Славік приніс татові справжнього їжачка. Тато був у захваті, поки не дізнався, що їжачка обміняли на лотерейний квиток…

Я НЕ ХОТІЛА РОБИТИ ФІЛЬМ ПРО ВІЙНУ 17 хв. Надія Парфан Україна 2022

Повномасштабне вторгнення застало київську режисерку в маленькому бедуїнському селищі на Близькому Сході. Там було тепло, безпечно — і нестерпно далеко від дому. Одного разу режисерці приснився віщий сон. Вона ухвалила рішення повертатись до Києва, навколо якого все ще розгорталися бойові дії. Попри засудження близьких і довгу дорогу їй врешті вдалося переступити поріг рідного дому. Та сам дім тепер назавжди став іншим.

Загальна тривалість кінофільмів – 83 хвилини.

Коментування вимкнене.