Fiona Braillon in Kyiv

“Canon 5D Mark у сучасному  кіновиробництві”’ (майстер-клас)

25 квітня о 15:00 французька операторка Фіона Бральон  зустрінеться із українськими режисерами та операторами,  щоб розповісти про можливості та грамотне використання Canon 5D Mark у малобюджетних проектах: короткому метрі, кліпах чи експериментальному кіно. 

tandem_fiona_photo-480x230Протягом практичного майстер-класу всі охочі зможуть ознайомитись з тим, як краще використовувати цифровий фотоапарат для відеозйомки, також Фіона розкаже про свій досвід роботи з цифровою фототехнікою і покаже приклади успішного та неуспішного її використання.

Фіона Бральон – французька операторка, що живе у Брюселі. Вона вивчала операторську майстерність у Бельгії у Академії мистецтв (IAD), Фіона працювала над більш, ніж 10 короткометражнами фільмами, серед яких “Мандала, моя любов”  (реж. Шарлон Полетьєр 2011), “Я буду боротись за Вас” (реж. Рейчер Ланг 2010). Фіона Бральон була операторкою українсько-французького фільму “Лисиця крадеться”, який був реалізований в рамках проекту “Тандем”, прем’єра якого відбудеться у травні.
Запрошуємо всіх бажаючих!

Рандеву:
25-ого квітня о 15.00
@ Малий зал кінотеатру “Кінопанорама”
вул. Шота Руставелі, 19
вхід вільний!

Comments are closed.