Ми

Наша місія – розвиток кіно у Львові та Україні, активна присутність у світовому контексті.
Wiz-Art — це мистецька формація у Львові, що об’єднує проактивних і діяльних, беручких кіноагентів світу, що створюють хвилі бурхливої енергії і обмінюються нею зі світом. Існує з 2008 року.

Мистецька формація Wiz-Art

цінності.ідеї.

Наша робота – наша пристрасть і наше задоволення, ми любимо і віримо в те, що робимо. Кіно дає можливість висловлюватись не вживаючи слів і бути зрозумілими для людей з різним світоглядом, а також знайомитись з іншими точками зору. Ми відкриті до світу і віримо у зміни через культуру.

Ми любимо Україну і всіляко підтримуємо здорову любов до України. Наш патріотизм проявляється у використанні української мови під час публічних виступів, у друкованій продукції, а також субтитруючи фільми. Разом з англійською мовою, українська мова є мовою спілкування та переписки в нашій формації.

Ми з повагою ставимось до авторського права.

Бути українцями для нас – це сучасність, модерність, актуальність, своїм існуванням ми доводимо, що бути українцями – це аж ніяк не носити шаровари, танцювати гопака чи битись за якісь поправки до закону на трибунах. Ми працюємо конструктивно. Ми тут і творимо українську культуру разом.

В нас ліберальна громадянська позиція: для нас неприйнятною є всілякого роду дискримінація та нерівність, ми не працюємо і не співпрацюємо з людьми чи організаціями, які пропагують ідеї націоналізму, расизму, гомофобії, ейджизму, лукізму, а також людей, що зневажливо ставляться до наших переконань.

Ми не співпрацюємо з політичними силами і не підтримуємо жодної партії. Наша громадська позиція проукраїнська, але не пов’язана з конкретними силами.

Ми не співпрацюємо з сумнівної репутації комерційними установами та не рекламуємо події, які не належать до поля нашої компетенції, водночас можемо підтримувати соціальні чи екологічні ініціативи своєю участю та популяризацією інформації.

Європейськість для нас – неодмінна складова нашої ідентичності. Наша діяльність спрямована на Україну та світ, ми не визнаємо кордонів і всіляко використовуємо переваги інформаційного простору.

Навчання є обов’язковою складовою нашого життя і руху вперед. Ми навчаємось, навчаємо і пропагуємо навчання серед інших.

Кіноосвіта є неодмінною складовою емансипації українців в світовій спільноті.

Кіно – це мистецтво і воно має бути демонстроване у відповідних приміщеннях на великому екрані з відповідним звуком та атмосферою.

Культурна діяльність вимагає інтелектуальних та матеріальних затрат і має бути винагороджена грошовим або бартерним шляхом.

Коментарі відключено.