Майстерня документального кіно URBAN Doc 2017

Мистецька формація Wiz-Art робить другий Urban Doc, де бажаючі можуть розвинути і втілити ідеї своїх кінопроектів!

5-16 червня у рамках Майстерні Міста ми проведемо двотижневу майстерню документального кіно, ментором якої стане відомий український режисер Остап Костюк. Проект передбачає серію теоретичних та практичних занять, майстер-класів та дискусій, які допоможуть кожному з учасників у роботі над їх власними фільмами. Результатом майстерні стане створення від 2 до 4 короткометражних робіт на урбаністичну тематику. Дедлайн подачі заявок – 3 червня 2017 до 23:59.

До участі у майстерні запрошуються ідеї та проекти, що розповідають про місто через його живі історії. Також радо приймемо у свою команду людей з досвідом роботи у документальному кіно (оператори, звукорежисери), які не мають власного проекту, але як співавтори хотіли б долучитися до історій інших учасників. У своїх роботах ми концентруватимемося на особистому досвіді тих, хто впливає на процеси видозміни міста: його перебудову, руйнацію та створення. У контексті постійного розвитку мікрорайонів та окремих “центрів тяжіння” невідомі раніше куточки стають рушієм змін та диктатором нових трендів у загальноміському масштабі. Документація цих процесів та їх переосмислення на рівні буденних історій, – інструмент для діалогу та рефлексії суспільства.

Учасниками можуть стати усі бажаючі, які вже мають досвід створення аудіо-візуального матеріалу або вперше хочуть спробувати себе у ролі режисерів-документалістів. Обов’язковою умовою участі є сформована ідея документального дослідження, яку реально реалізувати протягом двох тижнів. Перевагу надаватимемо попередньо розробленим проектам. Максимальна кількість учасників – 10 осіб.

Розклад:

4 червня - Неформальна зустріч-знайомство з учасниками. Обговорення ідей та об’єктів зйомки.

5 червня – Презентація сформованих ідей учасників. Теоретична частина – “кухня” документалістики.

6-8 червня - Технічна частина. Зйомки. Особисті зустрічі.

9 червня – Презентація відзнятого матеріалу. Відбір проектів, які будуть допущені до монтажної частини майстерні.

10-11 червня – Дозйомка на основі попередніх зауважень.

12 червня – Аналіз відзнятого матеріалу. Технічна частина – інструментарій для монтажу.

13-15 червня – Укладка та монтаж проектів.

16 червня – Презентація робіт.

Участь у воркшопі передбачає символічний внесок у розмірі 200 грн. на покриття адміністративних витрат проекту та чай-каву під час спільних зустрічей. Організатори залишають за собою право проводити відбір проектів та інтверв’ювати майбутніх учасників.

З результатами минулорічного UrbanDoc можна ознайомитись тут.

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, не соромтеся писати нам на info@wiz-art.ua або особисто кураторці проекту Ірині Ковальчук у Facebook.

Зголоситись

Коментарі відключено.