SUPERGIRLS 2018

15 березня о 19:00 та 21:00 у Львівському палаці мистецтв спеціальна підбірка фільмів від Wiz-Art — Supergirls.

Загадкові і непередбачувані, ті, що вагаються і добиваються свого, ті, які прагнуть слави й влади, підтримки і розуміння, сильні і слабкі водночас. Люди. Вони грають свої ролі, і часто не можуть вибрати одну — матері, кохані, коханки, подруги, колеги — вони такі різні, але все одно сильні. Їхні особливі історії чекають на вас і кожна ж них розкаже її по-своєму.

Квитки можна придбати онлайн на сайті TicketClub

SUPERGIRLS 2018

ВАЛІ 12’ Ганс Веркаутер, Франсуа Мерсьє, Бельгія, 2015

Після бурхливої ночі Валі вирішує, що час зрівняти рахунки з Марко.

SUPERGIRLS 2018

ВАНАБІ 30′ Янніс Ленц, Німеччина, 2017

ВАНАБІ розповідає історію молодої YouTube блогерки, яка будує себе у фіктивному світі Інтернету. Дивіться відео Коко зняті у фільмі та багато іншого на її YouTube каналі, і стежте за її блогом.

SUPERGIRLS 2018

ТАК, БОЖЕ, ТАК 12′ Карен Мейн, Великобританія, 2017

П’ятнадцятирічна Еліс завджи була зразковою католичкою, але аж поки не трапився інцидент у чаті AOL. Після того вона стає одержимою… мастурбацією.

SUPERGIRLS 2018

БАТАЛЬЙОН ПІД МІЙ РИТМ 14′ Еймі Іманісі, США, 2016

Мріючи про життя поза межами табору біженців Західної Сахари в Алжирі, Маріам втікає, щоб приєднатися до військових в середині пустелі, наївно уявляючи себе Жанною д’Арк, яка звільнить країну від окупації.

SUPERGIRLS 2018

КЛЕПТОМАМА 9′ Пола Бек, Німеччина, 2017

Люсі втомилася бути ідеальною матір’ю. Усередині неї все кипить. Коли охоронець супермаркету обшукає її коляску, він знаходить більше, ніж коли-небудь міг собі уявити. Фільм про безглуздя сучасного материнства.

SUPERGIRLS 2018

БУЗОК 30′ Катерина Горностай Україна 2017

Травень. Бузок квітне в Києві. П’ять подруг і алкоголь із найближчого супермаркету. Шукати п’ятилистник у бузку, щоб з’їсти на удачу. Треба бути сміливим, аби зіткнутися зі своїми страхами, ще більш сміливішим, щоб розповісти про них найближчим.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!