Scandinavia 2017

27 квітня о 19:00 та 21:00, Львівський палац мистецтв, вул. Коперника 17. Стримана і ввічлива зовні, Скандинавія нуртує божевільними пристрастями. Вона не соромиться бути відвертою, проте ніколи не втрачає добрий смак і відчуття стилю. Серед холодних гір і моря скандинави починають свій ідеально збалансований ранок, аби до вечора розкрити свою істинну натуру. Найсвіжіші короткометражні фільми розкажуть більше про бентежні таємниці Півночі.

Квитки доступні онлайн або в антикафе CoMMuna цілодобово. Показ фільмів відбуватиметься мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Подія у Facebook.

Scandinavia 2017

МАМА ЗНАЄ КРАЩЕ 13’ Мікаель Бундсен Швеція 2016

Жінка дає дружню пораду своєму сину-підлітку після того, як вперше познайомилась із його бойфрендом. Їхня розмова починається невимушено, але скоро переросте у щось, що безповоротно змінить їхні стосунки.

Scandinavia 2017

ЗВІРЯТА 19’ Нанна Крістін Магнусдоттір Ісландія 2016

Батько-одинак хоче здійснити побажання власної доньки і влаштувати вечірку для її подружок. Але все виявляється значно складніше, аніж він очікував.

Scandinavia 2017

ПРАЦЮВАТИ З ТВАРИНАМИ 4’ Марк Рейсбіг Норвегія 2016

Режисер-документаліст намагається контролювати те, що не піддається контролю: диких тварин.

Scandinavia 2017

ДОРОГИ 14’ Гюннар Бергдаль Швеція 2016

Щороку у Швеції близько 80 людей покінчують життя самогубством, стоячи на залізничних коліях та чекаючи на поїзд. Проте трагедія відбувається і в кабіні водіїв поїзда. Як вони впоруються з відчуттям, що смерть людини може чекати їх за кожним крутим поворотом?

Scandinavia 2017

ЛУЛУ В РЕАЛІ 21’ Тон Оттілі Данія 2016

Лулу ображають у школі. Єдине місце, де вона почувається у безпеці – це веб-сайт, де вона зустрічається з Себастіаном. Він хоче побачити її у реальному житті, але Лулу боїться. Особливо після того, як секрет її стосунків викрито дівчатами, котрі принижували Лулу.

Scandinavia 2017

КОМІТЕТ 14’ Гюнхільд Енгер Швеція, Норвегія, Фінляндія 2016

Три делегати зі Швеції, Норвегії та Фінляндії збираються у Лапландії, аби вирішити, який твір мистецтва має стояти на географічному перетині трьох кордонів. Проте комітет буде здивований. Адже замість скульптури митець запропонує їм ідею “Нордичного танцю”.