Абсолютна Любов 2019

13 лютого о 19:00 та 21:00 у Кінопалаці на Театральній, 22 ми дивимося короткометражки про почуття, що може звернути гори.

Любов – це не банальне слово, яким можна розкидатися, а дещо безцінне, що можна порівняти з безмірністю космосу.
І ще це почуття, яке можна застосувати не лише до коханих. Напередодні дня Святого Валентина зі всією його мімімішністю та масовістю, ми підготували для вас підбірку фільмів, яку самі хотіли би подивитися, незалежно від того самотні ми зараз, чи маємо пару. Готуйтеся сміятись та плакати)

Запрошуємо!
Квитки онлайн 

Програма вечора

Абсолютна Любов 2019

ҐРУНТОВИМИ ДОРОГАМИ ‘21 Рона Мюлебах, Швейцарія, 2014

Роман і Лінда давно разом, і тепер єдине, що їх поєднує, — це любов до «Кривавої Мері». Пара вирушає у велосипедну мандрівку горами Швейцарії. Проте в подорожі Романа й Лінду швидко настигають несподівані труднощі. Вони опиняються на роздоріжжі й повинні зробити вибір.

Абсолютна Любов 2019

НАЗАВЖДИ ЗАРАЗ ‘19 Крістіан Госкйольд, Данія, 2017

Провівши кілька років разом, Вільям і Сесілія розривають стосунки. Тієї ж ночі, щоб подолати біль любов’ю, вони разом приймають екстазі. Хай там як усе обернеться, на вихідних вони опиняться серед справжнього урагану емоцій, замкнувшись удвох у квартирі.

Абсолютна Любов 2019

РОМАНТИКА ’21 Матеуш Раковіч, Польща, 2016

Станіслав розпланував усе до дрібниць. Спершу він зав’язує своїй коханій Зосі очі — саме так розпочається їхня таємнича й романтична подорож до Парижу. Але Станіслав забув про закон Мерфі, і невдовзі відпустка мрії перетвориться на справжній кошмар. Та чи витримає це випробування їхнє кохання?

Абсолютна Любов 2019

ПАЛЬЧИКИ ОБЛИЖЕШ ’15 Аксель Куртьє, Франція, 2017

Оскар Монґу, канібал-гурман, палко закоханий у свою сусідку, пані Морквинку. Але його пристрасть приречена: сусідка вегетаріанка, а він панічно боїться овочів. Усе кардинально змінюється, коли одного дня вона запрошує його на вечерю…

Абсолютна Любов 2019

ДРУЖИНА ШАКА ПОМЕРЛА, ТОЖ ВІН ПОВИНЕН ЩОСЬ СКАЗАТИ ‘12 Єва Занен, Нідерланди, 2017

Шак намагається попрощатися з покійною дружиною, проте робить це на свій лад.