Абсолютна любов 2018

15 лютого о 19:00 та 21:00
Палац мистецтв (Коперника 17)

Друзі, ми повертаємось і зізнаємось вам та світові у любові, представляючи оригінальну підбірку короткометражних фільмів. Любов всепоглинаюча: надихаюча чи вбивча, вимоглива чи байдужа, любов між близьими чи далекими, любов — абсолютна. Різна.

Квитки можна придбати онлайн на сайті TicketClub

БУДИНОК НА ДЕРЕВІ 16′ Хуан Себастіан Кебрада, Колумбія, Франція, 2017

Запальна молода пара може настільки підходити один одному, як і не підходити. Сміливий і сексуальний, фільм “Будинок на дереві”- це надзвичайно привабливий погляд на бурхливі пристрасті і складне напруження, які роблять деякі відносини настільки бажаними аж до ступені крайньої нестерпності.

 

ФАНАТКА ТЕХНО 13′ Анна Цазенаве Камбе Франція 2016

13-річні Лорі та Міла танцюють біля озера посеред лісу. Міла закохана і вона хоче їй розповісти.

ЛЮБОВНА ІСТОРІЯ 6’ Анушка Нанаяккара, Великобританія, 2016

Розповідь про любов, що cтикається з темрявою.

 

НІЧОГО НАСПРАВДІ НІКОЛИ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ  24′ Якоб Рорвік, Норвегія 2016

Ебба і Маріус, яким за 20-ть, постійно сваряться, хоча вони глибоко люблять один одного. Кожного Нового року вони намагаються розійтися. Меланхолійна комедія про любов і дисфункцію протягом трьох років.

 

ПРО ПТАШОК ТА БДЖІЛ 12’ Яне Ванханен, Фінляндія 2017

Найгірші страхи спокійного батька-фермера можуть збутися після несподіваного випадку його підліткового сина з дівчиною. Для порятунку дня треба швидка поїздка до аптеки. Проте все не йде за планом. Комедія про культуру мовчання між батьками та їхніми дітьми.

 

РЕЗЕРВАЦІЯ 14’ Віктор Бояновські, Польща 2016

Антек і Юлька мають побачення в театрі. Дівчина чекає свого хлопця, який запізнюється – він їде на ровері по дощовому Кракову. В театрі лунає вже третій дзвінок, але Антека ще там немає. Він ще не знає, наскільки невдалий вечір його очікує і скільки неприємностей йому доведеться подолати, щоб, нарешті, потрапити до театральної зали.

 

НІЖНІ МОМЕНТИ 7’ Сабріна Мертенс, Німеччина, 2017

Дуже особиста зустріч на сеансі групи обіймів. Єнс прагне близькості, Уте не хоче відчувати себе самотньою. Вона працює в державній службі зайнятості, а він безробітний. Чи є майбутнє у цих короткотермінових стосунків?

 

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Коментарі відключено.