MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

Показ “MADE IN LVIV” в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни через кіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

26 квітня о 19:00 у вільному просторі DRUZI у Костянтинівці та 28 квітня в рамках фестивалю STARTUP Гогольfest 2018 у Маріуполі – підбірка українських короткометражних робіт, створених у Львові.

Короткий метр – форма, яка дозволяє швидко реагувати на актуальні питання людського співіснування. Які теми піднімають львівські режисери? Про що говорять жителі їхніх міст? Чим живе точка на Заході України? Які перипетії приховують фасади старовинних будинків?

Після показу за доброю традицією – неформальне спілкування та обговорення фільмів. 

Вхід безкоштовний.

Wiz-Art – тільки яскраве кіно!

Показ реалізується в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни черезкіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Організатори та партнери проекту – мистецька формація Wiz-Art, вільний простір DRUZI у Костянтинівці та платформа ТЮ у Маріуполі.

Print
MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

БЛАГОДАТЬ 21′ Жанна Озірна Україна 2017

Молода дівчина в пошуку змін. Проте старе зимове місто пропонує їй лише божественне.

MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

ЧОРНОГОРА 18′ Тарас Дронь 2016

Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

ЗГУЩЬОНКА 6′ Катерина Горностай 2016

Вибух згущівки, необачно полишеної на кухонній плиті — здається найстрашніше, що може трапитися. Але до чого призведе цей випадок, не знають навіть ті, хто відповідають за його наслідки. Маленька катастрофа всередині маленької квартири може стати приводом для чогось більшого…

MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

ЧАПЛЯ 11′ Марія Пономарьова 2016

Двоє біжать парком на самоті. Їхні шляхи перетинаються та синхронний вдих стає більше ніж диханням одного, вдих стає окремим шляхом для двох. Але раптом біг парком перетворюється на перегони. В яких головне – не задихнутися.

MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

В’ЯЗЕНЬ 8′ Назарій Шпільчак 2016

Через свої надзвичайні здібності довгими роками хлопець перебуває у в’язниці. Він намагається зрозуміти чому оточення віднеслось до нього з такою жорстокістю. Та що як причина, насправді, не в людях.

MADE IN LVIV | Wiz-Art On Tour 2018

ПЕРША СПІВБЕСІДА 13′ Жанна Озірна 2015

Дівчина їде на свою першу в житті співбесіду, але випадок на дорозі змінює її плани на день.