Львівські кінозустрічі 2015

19-20 грудня 2015 в iHUB Lviv відбудуться 2. Львівські кінозустрічі / Lviv Film Meetings платформа для української кіноспільноти,  створена з метою пожвавити локальні та загальнодержавні процеси у кіновиробництві.

Теми цьогорічних LFM сьогодення і перспективи української кіноосвіти, українське незалежне кіно. Кінозустрічі відкриє мер Львова Андрій Садовий.

Формат кінозустрічей передбачає низку відкритих лекцій, презентацій та обговорень за участі українських режисерів, продюсерів, сценаристів та кіноагентів. Дивитись відеозвіт з минулорічних кінозустрічей.

lfm 2015

Гостями цієї події будуть кіноагенти зі всієї України: продюсер фільмів “Поводир” та “Брати” Ігор Савиченко, режисерка Вікторія Трофіменко, композитор Антон Байбаков, режисерка та сценаристка Марися Нікітюк, режисер Олександр Ратій, режисери та представники громадської організації СУК (Сучасне Українське Кіно) Філіп Сотниченко та Валерія Сочивець, режисерка документального та ігрового кіно Катерина Горностай, культурна менеджерка та співзасновниця Biggggidea Ірина Соловей, менеджерка мистецької формації Wiz-Art Жанна Озірна, менеджерка 86 PROKAT Катерина Поправка, представниці DOCUDAYS.UA Дар’я Бассель та Ольга Бірзул, голова Держкіно Пилип Іллєнко, а також народна депутатка Ірина Подоляк.

lfm
Львівські кінозустрічі 2014 на фото: Денис Іванов, Ольга Райтер, Надія Парфан, Марися Нікітюк, Станіслав Притула та Юлія Сінькевич

У рамках Львівських кінозустрічей 19 грудня о 16:00 на закритому показі мистецька формація Wiz-Art презентує підбірку нових українських короткометражних фільмів, які були спродюсовані формацією впродовж 2015 року. Зокрема, за фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження” та організаційної підтримки Wiz-Art у Львові та Західноукраїнському регіоні було знято три короткі метри на актуальну для нашої країни тему примирення. Також буде презентовано фільми, що були відзняті за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Організатори кінозустрічей – Львівська кінокомісія, мистецька формація Wiz-Art та IHUB Lviv за підтримки Львівської міської ради.

Участь БЕЗКОШТОВНА. Вхід за реєстрацією. 
iHub Lviv, вул. Замкнена 9 

Кількість учасників обмежена.

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЮ НА ПОДІЮ ЗАКРИТО.

Організатори повинні підтвердити Вашу акредитацію, аби ви могли потрапити на Кінозустрічі.

Програма

субота, 19 грудня

9:30 – реєстрація учасників, ранкова кава.

10:00 – Відкриття кінозустрічей. Вітальне слово мера Львова Андрія Садового.

10:30 – Ірина Подоляк. Креативні індустрії в Україні. Кіно як одна з рушійних індустрій сучасної культури.

11:00 – Ольга Райтер. Перші результати діяльності Львівської кінокомісії та плани на 2016. Презентація сайту Кінокомісії.

12:00 -13:30 – Презентаційна панель “Робити незалежне кіно в Україні. Фільми “не зважаючи на”. Модераторка – Євгенія Нестерович. Валерія Сочивець та Філіп Сотніченко. ГО Сучасне Українське Кіно. Богдан Панкевич та Іван Спринь. Проект “Документалістика” Української Галицької Асамблеї. Жанна Озірна, мистецька формація Wiz-Art. Тета Цибульник, Фестиваль 86. 

13:30 – обід

14:30 – 15:00 – Алєкс Ширяєв. Презентація проекту Baltic to Black Sea Documentary Network (B2B Doc).

15:00 – 16:30 Дискусія. “Якісна і доступна кіноосвіта як основа для розвитку нової української кінохвилі”. Модераторка – Ірина Магдиш. Учасники: Пилип Іллєнко, Олександр Ратій, Ольга Райтер, Ігор Савиченко, Марися Нікітюк, Катерина Горностай, Роман Дзвонковський, Вікторія Трофіменко, Вікторія Сочивець.

16:30 – 18:00 Work in Progress. Катерина Горностай, Жанна Озірна, Андрій Бондаренко, Тарас Дронь, Іван Федорич, Андрій Воронов, Марія Пономарьова. Презентація фільмів, зроблених у Львові, за участю авторів.

18:30 – HAPPY HOUR на Першій сцені драматургії для гостей Кінозустрічей. Вхід по запрошеннях.

 

неділя, 20 грудня 2015 року

9:30 – ранкова кава.

10:00 – 11:00 – Пилип Іллєнко. Розвиток кіноіндустрії в Україні. Проблеми та перспективи.

11:00 – 13:00 –  Ірина Соловей. Інтерактивна сесія “Альтернативні методи фінансування незалежного кіно”

13:00 – обід

13:45 – 14:30 – Дмитро Сухолиткий-Собчук. Terrarium. Альтернативні сценарні платформи для написання історій.

14:30 – 15:30 – Вікторія Трофіменко та Ігор Савиченко. Знімати велике кіно в Україні на прикладі фільму БРАТИ. Питання та відповіді.

15:30 – 17:00 – Дар’я Бассель та Ольга Бірзул. DOCUDAYS.UA Документалістика: як її дивитися та як її знімати? Все про особливості фінансування та просування фільмів, а також сучасні тенденції у неігровому кінематографі.

17:00 – 18:30 – Антон Байбаков. Способи використання музики у кіно.

у програмі можливі зміни

організатори 

ihubcropped-WA-LOGO.pngLviv Film Commission

 

 

 

 

партнери

Print 1LMR_Logo_UKR LDTLU_logo3