BOYS DON’T CRY. Wiz-Art On Tour

27 червня о 20:30 на Кіносхідцях вільний простір DRUZI спільно з мистецькою формацією Wiz-Art покаже спеціальну підбірку короткометражних фільмів – BOYS DON’T CRY 2018!

Вони вправно керують світом і власними емоціями. Вони змінюють світові кордони, хоча їх про це не просять. Вони знають відповіді на усі питання, але тримають їх при собі. Хлопці не плачуть. Але винятки бувають

Лише один вечір у Костянтінивці.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Вхід безкоштовний.

Показ реалізується в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни через кіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Організатори та партнери проекту – мистецька формація Wiz-Art, вільний простір DRUZI у Костянтинівці та платформа ТЮ у Маріуполі.

Cinema-15

Програма фільмів

ДЖЕЙ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ 28′ Зено Гратон Франція, Бельгія 2015

Щоб завоювати любов свого батька, 14-річний Джей спочатку має стати чоловіком і знайти дівчину. Ступивши на територію брутальних і жорстоких чоловіків, він спробує забути про те, що він все ще дитина.

 

ДОМАШНЯ РОБОТА 7′ Анніка Пінске Німеччина 2016

Молодий 27-річний тато, його 12-річна донька, один нічний клуб, два секрети і одна брехня, яка вирішить все.

 

ВЕЛОПЕРЕГОНИ 6′ Сандер Джун Естонія 2015

У тютюнозалежного велосипедиста закінчились цигарки. Щоб роздобути ще, він бере участь у велоперегонах, але натомість йому доводиться допомагати деяких дивним людям залишитися у змаганні.

 

В ПОШУКАХ ДРУЖИНИ 12′ Зукі Тобге Сингапур 2016

Робітник-мігрант із Південної Індії, чиї традиції не дозволяють йому одружуватись після певного віку, намагається знайти дружину до свого 32-го дня народження, працюючи водієм вантажівки в Сингапурі.

 

ВАГІТНИЙ 6′ Маша Хальберштадт Нідерланди 2015

Нічні кошмари соромливого студента Тіна втілюються в життя, коли він раптом дізнається, що вагітний.

 

КОЛИ ЧУЄШ ДЗВІНОЧКИ 26′ Шабнаме Заріаб Франція 2016

Саман – “бача”, молодий чоловік-проститут, котрий живе під протекцією майстра і танцює у жіночому одязі для чоловічої аудиторії. Саман починає хвилюватись за нового хлопця, який повинен замінити його.

 

Коментарі відключено.