Франція. Wiz-Art On Tour

6 червня о 19:00 на Кіносхідцях вільний простір DRUZI спільно з мистецькою формацією Wiz-Art покаже спеціальну підбірку короткометражних фільмів – ФРАНЦІЯ 2018!

Франція – красива та розкішна, старовинна та модерна, омріяна країна для туристів та емігрантів. Поки світ намагається її наслідувати, вона не бажає наслідувати нікого. Саме у Франції з’явився перший кінофільм братів Люм’єр. Про що розповідають французькі короткометражки зараз? Дивіться у новій підбірці від Wiz-Art.

Лише один вечір у Костянтінивці.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами.

Вхід безкоштовний.

Показ реалізується в рамках проекту “Wiz-Art on tour. Зміни через кіно” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках конкурсу “Культурна дипломатія задля діалогу”. Організатори та партнери проекту – мистецька формація Wiz-Art, вільний простір DRUZI у Костянтинівці та платформа ТЮ у Маріуполі.

Cinema-16

Програма фільмів

БУВАЙТЕ, НЕЗАЙМАНІ 23′ П’єр Боланже Франція 2017

Не зважаючи на те, що Абдель та Інес не знають добре одне одного, вони вирішили зробити “це” вперше разом. Але неочікувані зобов’язання по догляду за дитиною змушують їх пізнати одне одного у інший спосіб.

ОДНОДЕННІ ПОЇЗДКИ 17′ Емілі Фрітей Франція 2017

Дві машини, два сюжети, два моменти близькості, як “односторонні подорожі” на дорогах персонажів.

ДРУГ ДИТИНСТВА 17′ Юлія Роза Франція 2017

Йоахім організовує для своїх друзів сплав по річці. Самір, його товариш дитинства, тепер інструктор, взявся допомогти. Але протягом подорожі їхня дружба опиняється під ризиком.

РАВЛИКИ 24′ Еліс Віял Франція 2017 

Тридцятирічна Зоуї допомагає своєму батькові Гаю у їхньому сімейному пабі. Але з часу, коли померла її мати, вона бере на себе надто багато обов’язків. Одного дня з її здоров’ям починають відбуватися дивні речі, які назавжди змінять її життя.

Коментарі відключено.